Jak zrobić wodne świeczki w szybki sposób

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Gadżety
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 14.01.2016 / 14:51
  • Odsłony: 8 762
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

kalinka404

Do poradnika jak zrobić wodne świeczki w szybki sposób przypisano następujące tagi:

Gadżety, gadżety, kto z nas ich nie lubi? Chyba nie ma takiej osoby, która by się nimi nie zachwycała. A wiecie, że mogą to być także dekoracje do domu? Ozdoby domowe nie muszą być nudne, a nawet nie powinny być nudne.

Wodne świeczki to na przykład bardzo fajna i ciekawa dekoracja, którą rzadko widzimy. Świeczki na wodzie są dobrym pomysłem na prezent, na parapetówkę na przykład :).

Świeczki na wodzie są rewelacyjne jeśli ktoś potrafi je wykonać.

Dlatego dzisiaj zobaczycie kolejny film z serii Tanie, Domowe DIY, Zrób to Sam pokazujący jak zrobić wodne świece. Projekt jest niewiarygodnie szybki i nieskomplikowany w wykonaniu, do tego używamy materiałów, które wiekszosc z nas ma w domu, wiec nie trzeba wydawać kasy. Będziemy potrzebować: -szklany słoik np. po drzemie lub wypalonej świecy lub ozdobny pojemnik - plaski plastik, np z butelki po napoju lub tacce cukierniczej lub po owocach - ok. 4 cm knot -nożyczki, nożyk, taśmę klejącą -wodę -olej kuchenny lub naftę do lamp - opcjonalnie ozdoby- barwnik spożywczy, sztuczne kwiaty, koraliki, itp. Zajrzyj na Facebook I Instagram- IwiWasZadziwi

Kategoria: Gadżety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wodne świeczki w szybki sposób skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków