Jak zrobić wykrywacz kabli (przydatny do naprawy lampek choinkowych)

Poradnik dodany przez: Borko55
14800 5

Hejka.

Elektronika to dziedzina, która może wciągnąć wiele osób. Daje nam spore pole do popisu jeśli chodzi o majsterkowanie :). Dlatego też dzisiaj pokażę Wam jak zrobić naprawdę fajny wykrywacz kabli.

Może się przydać jeśli będzie Wam potrzebna naprawa lampek choinkowych :). Często jest tak, że nie wiemy jak sprawdzić, która żarówka się przepaliła w lampkach. Jest to na tyle irytujące, że w wielu sytuacjach przez jedną z nich po prostu całość przestaje świecić.

Dlatego taka prosta nie jest naprawa światełek. Internetowych poradników jest sporo, ale niestety nie wszystkie są dobrze przygotowane.

Ja postanowiłem podejść do tematu troszkę inaczej i mam nadzieję, że sprostam Waszym oczekiwaniom.

W dzisiejszym filmie pokażę jak zrobić prosty wykrywacz kabli, który przydaje się podczas naprawy światełek choikowych:)

Jeśli możecie to udostępniajcie ten film wszędzie, gdzie tylko chcecie. Komentujcie, subskrybujcie, a i dziękuję Wam za pozytywne komentarze :).

Do zobaczenia następnym razem :).

Do poradnika Jak zrobić wykrywacz kabli (przydatny do naprawy lampek choinkowych) przypisano następujące tagi:

elektronika lampki choinkowe wykrywacz kabli naprawa lampek choinkowych jak sprawdzić która żarówka się przepaliła w lampkach naprawa światełek internetowych

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wykrywacz kabli (przydatny do naprawy lampek choinkowych) skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...