Jak zrobić zabawkę z guzika

Poradnik dodany przez: aluta931
20566 0

Proste zabawki potrafią być całkiem fajne i zajmujące, jeżeli oczywiście wykonamy je z pomysłem i nie będą one po prostu czymś zwykłym. Muszą mieć w sobie cechy interaktywne, czyli coś musi się dziać kiedy ich używamy. No ale o tym jakie zabawki dla dzieci są najlepsze można gadać i gadać a i tak nie znajdzie się jednoznacznej odpowiedzi. Lepiej zamiast gadania zabrać się za wykonywanie poszczególnych pomysłów, które uznamy za fajne i za takie, jakie jesteśmy w stanie sami wykonać. Nie ma co porywać się z motyką na słońce. Lepiej zrobić prostą zabawkę dla dziecka dobrze i tak jak powinno być. 

W tym poradniku coś naprawdę łatwego - zabawka z guzika ... i sznurka. Na jakiś czas potrafi zająć młodszych i można nawet zorganizować mini zawody, które będą polegać na tym, komu dłużej uda się kręcić guzikiem zamieszonym na sznurku. 

To jeden z tych pomysłów, które robi się raz i już zawsze będziesz pamiętać jak połączyć guzik ze sznurkiem aby zrobić zabawkę DIY. Oglądajcie i wykonajcie ten pomysł na zabawkę.

Składniki:

  • Guzik
  • Sznurek

Do poradnika Jak zrobić zabawkę z guzika przypisano następujące tagi:

gadżety proste zabawki zabawki dla dzieci pomysł na zabawkę zabawka diy zabawka z guzika

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić zabawkę z guzika skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...