Jaki kołowrotek wybrać do method feeder

Poradnik dodany przez: hubercicho
9979 0

Drugi odcinek związany z łowieniem karpi za pomocą techniki method feeder jest poświęcony kołowrotkom, które będą najlepsze podczas właśnie łowienia na method feeder. Zobacz czym się kierować podczas wyboru kołowrotka i jaki kołowrotek kupić. 

Film jak i cały temat jest też bardzo fajną reklamą dla wszystkich tych, którzy szukają dla siebie jakiegoś hobby. Dla faceta wędkarstwo będzie bardzo fajnym zajęciem i takim też sposobem na wyciszenie się i na relaks. Szczególnie kiedy w domu pełna chata, ciągle jest coś do zrobienia, dzieciaki, pies, żona ... no czasem trzeba wrzucić na luz. I to nie oznacza, że trzeba żłopać piwo przed telewizorem :)

Wracając do tematu tego odcinka, to pamiętajcie o pierwszej części, którą znajdziecie na profilu i o tym, że nie ma czegoś takiego jak jeden, najlepszy kołowrotek. Zawsze będzie kilka modeli, które się sprawdzą tutaj i nie każdy może się zgadzać z naszym wyborem odnośnie tego jaki kołowrotek kupić do method feeder.

Przypominamy, że jeśli lubicie naszą zajawkę to nie bądźcie obojętni! Wszystkie te poradniki i filmy są robione całkowicie amatorsko i to bez żadnego wsparcia. Dlatego jeśli chcielibyście nam pomóc to po prostu udostępnijcie dalej. Poza tym jeśli się podoba dany materiał to wiadomo, łapka i sub na kanale KARPIOWYMSZLAKIEM. #KARPIOWYMSZLAKIEM

Zapraszamy taż na Facebooka: https://www.facebook.com/karpiowymszlakiem/

Nasz Instagram: https://www.instagram.com/karpiowym

Jest też co bardziej ... drapieżnego:

#DRAPIEZNYMSZLAKIEM: Facebook https://www.facebook.com/drapieznymszlakiem/

Instagram https://www.instagram.com/drapieznym_szlakiem/ 

Do poradnika Jaki kołowrotek wybrać do method feeder przypisano następujące tagi:

wędkarstwo łowienie karpi hobby dla faceta method feeder łowienie na method feeder jaki kołowrotek kupić

Skomentuj poradnik

Poradnik Jaki kołowrotek wybrać do method feeder skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...