Najbardziej odjechany pomysł na zimę

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Technika
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 12.02.2018 / 12:30
  • Odsłony: 1 432
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Spryciarze.pl

Do poradnika najbardziej odjechany pomysł na zimę przypisano następujące tagi:

Gorąca kąpiel to świetny sposób na relaks. Z tego poradnika dowiemy się w jaki sposób można zrobić rosyjską banię, dzięki której zażyjemy kąpieli we własnym ogrodzie. Wbrew pozorom taki projekt jest bardzo łatwy do zrealizowania i nie kosztuje dużo.

Majsterkowanie to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. We własnym warsztacie możemy także samodzielnie przygotować wiele elementów wyposażenia do domu i ogrodu. Zajmuje to trochę czasu, ale jest także źródłem dużej satysfakcji. Ten film pokazuje jak zrobić własne jacuzzi ogrodowe z gorącą wodą. W takim jacuzzi możemy się kąpać także w środku zimy. Technikazbudowania takiej bani jest bardzo prosta i wymaga jedynie kilku podstawowych elementów. Rosyjska bania będzie ogrzewana przy pomocy prostego rusztu, na którym rozpalimy ogień. Dzięki temu woda utrzyma idealną temperaturę, nawet kiedy na zewnątrz panuje mróz. Jest to fantastyczny pomysł na ogród, który sprawi, że spędzanie czasu na zewnątrz będzie przyjemne nawet przy ujemnych temperaturach.

Jacuzzi ogrodowe nie musi być drogim zakupem. Rosyjską banię bez problemu skonstruujemy we własnym warsztacie. Obejrzyj poradnik i zobacz jak zabrać się do takiej pracy. W tym celu potrzebny będzie baniak na wodę, drewniana boazeria, lakier do drewna, a także rury i ruszt, z którego powstanie instalacja do podgrzewania wody. Dzięki temu prostemu projektowi będziemy cieszyć się gorącymi kąpielami na zewnątrz przez całą zimę. Poradnik zawiera proste, przydatne instrukcje pokazujące krok po kroku wykonanie rosyjskiej bani, z której możemy korzystać w przydomowym ogrodzie.

Facebook: http://files.castorama.pl/castorama-fb

Kategoria: Majsterkowanie > Technika

Skomentuj poradnik

Poradnik Najbardziej odjechany pomysł na zimę skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków