Najlepsze pomysły widzów, czyli co warto samemu zbudować

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
5689 0

Większość z nas ma pomysły, na których z łatwością mogłaby zarobić, gdyby tylko znalazł się ktoś, go gotów były za nie zapłacić. I tutaj pojawia się 5 sposobów na, które oferują, że za ciekawy projekt nagrodzą autorów okrągłą kwotą. Przesyłać można różnego rodzaju pomysły, łącznie z tym bardziej zaawansowanymi, jaki prostymi, niewymagającymi żadnego specjalistycznego sprzętu.

Może to być podkładka ozdobna pod napoje albo lampka dekoracyjne, na której kładzie się odpowiednio przygotowane butelki. Może to być patent na prasowanki, nanoszone na koszuli za pomocą pisaka, foli, papieru do pieczenia oraz żelazka. Pomysłowi konstruktorzy przygotowują nieco bardziej wyzywające projekty – niesamowitą konsolę do gier, o której zamarzyłby nie jeden gracz. Dodatkowo wśród zdobywców głównych nagród znajdują się także fani cosplay oraz studenci, którzy mają problemy z wyposażeniem własnego pokoju. W dzisiejszych czasach recycling stał się bardzo modny, więc przygotowując szafkę z tekturowych kartonów możemy w prosty sposób stworzyć sobie własne miejsce do przechowywania różnych przedmiotów za bezcen.

Każda z technika posiada swojego autora, na którego można głosować, a zwycięzca otrzyma dodatkową sumę na własne potrzeby. Dlatego niezależnie od tego, czy szukamy pomysłu na ozdobienie koszulki, zmontowanie szafy z kartonów czy też efektownej metody podawania napojów, dzięki temu filmikowi, zyskacie inspirację do tworzenia własnych projektów. 5 sposobów na pokazuje, że można samodzielnie wykonać naprawdę wiele ciekawych rzeczy, nawet jeżeli nie mamy pod ręką żadnych specjalistycznych sprzętów. Wystarczy odpowiednia technika, trochę pomysłów i pozytywna odpowiedź ze strony Internautów, żeby poczuć, że można wykonać naprawdę wyjątkowe rzeczy.

Składniki:

  • PODŚWIETLANA LAMPKA Z BUTELEK 1:18
  • Zobacz kanał VOXOFON 01: https://youtu.be/9-JPmwoBNOk
  • TWORZENIE WZORKU NA KOSZULCE 2:34
  • Zobacz kanał MAGDALENKA123456: https://youtu.be/c-9TW35JKC0
  • ULTRA PRZENOŚNA KONSOLA ARCADE 3:26
  • Zobacz kanał RETRO ARCADE BOX: https://youtu.be/an2BUVRRYxw
  • MIECZ DO PRZEBRANIA COSPLAY 5:55
  • Zobacz kanał GRZYWA ART: https://youtu.be/6-cUTRxcuvc
  • SZAFKA Z KARTONÓW 6:58
  • Zobacz kanał KOSZTA KO: https://youtu.be/zMnwDrSJ0YI

Do poradnika Najlepsze pomysły widzów, czyli co warto samemu zbudować przypisano następujące tagi:

technika lampka koszulki recykling 5 sposobów na cosplay

Skomentuj poradnik

Poradnik Najlepsze pomysły widzów, czyli co warto samemu zbudować skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...