Sprytne Babki - wyjątkowe i proste ozdoby na choinkę

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
3874 0

Bombki choinkowe kupowane w sklepach i migoczące barwne lampki, to nie jedyne ozdoby, którymi warto ozdobić naszą choinkę. Ozdoby bożonarodzeniowe i ozdoby na choinkę wykonane samodzielnie lub z pomocą dzieci będą cieszyć jeszcze bardziej i pozwolą w pełni przeżywać oczekiwanie na świąteczny nastrój. Powyższy film - zrób to sam - dekoracje na choinkę - pokazuje, jak w prosty i szybki sposób stworzyć ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie robione, które mogą stanowić o oryginalności naszego drzewka.

Wśród proponowanych ozdób na choinkę znajdą się więc proste do wykonania bałwanki ze styropianowych kubeczków, którym dokleić można zdobiące je elementy wycięte z filcu. Innym pomysłem na gadżety świąteczne, z którego szczególnie ucieszą się osoby ceniące sobie styl ekologiczny i wykorzystujący materiały pozostałe po innych zajęciach lub opakowania będzie łańcuch wykonany z pasów z worka jutowego. Wycięte pasy zostają zmarszczone w falbanki i dodatkowo ozdobione kokardkami z ozdobnych wstążek, stanowiąc ciekawy element dekoracji bożonarodzeniowego drzewka.

Ozdoby bożonarodzeniowe w duchu recyklingu i ekologii to także dzwoneczki i aniołki wycinane z tektury pakowej i zdobione sznurkiem oraz koralikami. Ciekawym pomysłem na ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie robione będzie także choineczka wycięta z paska filcu złożonego w harmonijkę przeplataną koralikami zszytymi razem nitką. Tego typu gadżety to nie tylko sposób na choinkę jedyną w swoim rodzaju, ale też możliwość wspólnego spędzenia czasu z dziećmi czy innymi członkami rodziny. W końcu o to najbardziej chodzi w Świętach Bożego Narodzenia!

SUBSKRYBUJ: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

FACEBOOK: http://facebook.com/sprytnebabki

Składniki:

  • Styropianowe bałwanki 0:26
  • Nietypowy łańcuch 1:17
  • Kartonikowe zawieszki 2:14
  • - szablon: http://sprytnebabki.pl/resources/ep94/szablon.png
  • Filcowe choinki 2:55
  • Korkowe aniołki 3:48

Do poradnika Sprytne Babki - wyjątkowe i proste ozdoby na choinkę przypisano następujące tagi:

gadżety bombki choinkowe ozdoby na choinkę ozdoby bożonarodzeniowe zrób to sam dekoracje ozdoby bożonarodzeniowe ręcznie robione

Skomentuj poradnik

Poradnik Sprytne Babki - wyjątkowe i proste ozdoby na choinkę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...