Jak skrócić bransoletę w zegarku

 

Twoja przeglądarka nie obsługuje Adobe Flash Player
Zainstaluj go tutaj:

  •  

raportuj

ulubione
Jak skrócić bransoletę w zegarku dodał(a): Subskrybuj

W tym filmie będzie pokazany sposób skracania bransolety która jest mocowana na sztyfty. Poradnik będzie na przykładzie damskiego zegarka Fossil. Tą czynność na miejscu i od reki wykona każdy zegarmistrz ale jeżeli nie chce Ci się jechać specjalnie do miasta to można to zrobić samemu. Tym bardziej, jeżeli kupiliśmy np. damski zegarek na prezent i wiemy, że standardowa bransoleta będzie nieco za duża i za luźna to sami możemy ją skrócić. 

Skracanie bransolety w zegarku też nam pomoże przy ewentualnej wymianie bransolety, ponieważ zasada będzie podobna. Mimo, że jest to proste, to cała operacja musi być przeprowadzona delikatnie i ostrożnie aby nie uszkodzić żadnych elementów. 

Skracanie bransolety w ten sposób w wielu zegarkach będzie podobne ale nie jest to uniwersalny sposób, ponieważ bransolety i mocowania są różne i nie tylko mogą być inne niż sztyfty ale też same sztyfty w różnych zegarkach się od siebie różnią. Dlatego najpierw zobacz czy ten sposób zadziała w Twoim zegarku. Pozdrawiam


odsłony: 26119 głosów: 0 kategoria: Majsterkowanie > Technika data dodania: 14-09-2013 18:30 ocena: 0.00
  • Pinezka
  • Szczypce

Komentarze do wideoporadnika Jak skrócić bransoletę w zegarku: (0)

Bądź pierwszą osobą, która napisze komentarz!