Co zrobić ze starymi meblami

Co zrobić ze starymi meblami

Często zmieniajac coś w życiu, zmieniamy rzeczy które używamy na codzień. Przykładem mogą być meble, których wygląd po długim czasie użytkowania nie należy do najlepszych. Jeżeli kupiłeś nowe meble i nie wiesz co zrobić ze starymi, ten poradnik jest dla Ciebie.

Krok 1 - Serwisy internetowe

Idealnym rozwiązaniem jest internet. Za pomocą specjalnych portali oraz serwisów internetowych będziemy mogli pozbyć się naszych mebli za darmo lub za drobną opłatą. To bardzo prosty i szybki sposób, dlatego wart jest polecenia.

Krok 2 - Pomoc potrzebującym

Jeżeli nasze meble nadają się jeszcze do użytku, a szkoda nam ich wyrzucać, warto oddać je osobom potrzebującym. Jednym ze sposobów odnalezienia takich osób jest kościół. Możesz poprosić o pomoc księdza (zazwyczaj będzie wiedział kto jest potrzebujący). Możemy zrobić również coś na wzór wystawki. Przenieśmy meble w miejsce, które jest dostępne dla wszystkich osób. Może być to pobliski śmietnik, jednak aby meble nie przesiąknęły przykrym zapachem śmietnika, odsuńmy je na odpowiednią odległość.

Krok 3 - Ogłoszenia lokalne

Jeżeli masz dostęp do lokalnych gazet, warto dodać do nich ogłoszenie. Minusem ogłoszenia jest cena, ale jeśli jest to krótka informacja, nie powinniśmy zapłacić zbyt wiele.

Skomentuj poradnik

Poradnik Co zrobić ze starymi meblami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!