Co zrobić ze starymi meblami

Co zrobić ze starymi meblami

Często zmieniajac coś w życiu, zmieniamy rzeczy które używamy na codzień. Przykładem mogą być meble, których wygląd po długim czasie użytkowania nie należy do najlepszych. Jeżeli kupiłeś nowe meble i nie wiesz co zrobić ze starymi, ten poradnik jest dla Ciebie.

Krok 1

Serwisy internetowe

Idealnym rozwiązaniem jest internet. Za pomocą specjalnych portali oraz serwisów internetowych będziemy mogli pozbyć się naszych mebli za darmo lub za drobną opłatą. To bardzo prosty i szybki sposób, dlatego wart jest polecenia.

Krok 2

Pomoc potrzebującym

Jeżeli nasze meble nadają się jeszcze do użytku, a szkoda nam ich wyrzucać, warto oddać je osobom potrzebującym. Jednym ze sposobów odnalezienia takich osób jest kościół. Możesz poprosić o pomoc księdza (zazwyczaj będzie wiedział kto jest potrzebujący). Możemy zrobić również coś na wzór wystawki. Przenieśmy meble w miejsce, które jest dostępne dla wszystkich osób. Może być to pobliski śmietnik, jednak aby meble nie przesiąknęły przykrym zapachem śmietnika, odsuńmy je na odpowiednią odległość.

Krok 3

Ogłoszenia lokalne

Jeżeli masz dostęp do lokalnych gazet, warto dodać do nich ogłoszenie. Minusem ogłoszenia jest cena, ale jeśli jest to krótka informacja, nie powinniśmy zapłacić zbyt wiele.

Komentarze: (0)

Pozostało: 1500 znaków