Jak dać kobiecie orgazm?

Jak dać kobiecie orgazm?

Jeżeli kobieta nie może osiągnąć orgazmu to nie próbujcie dochodzić z czyjego jest to powodu i nie zwalajcie winy na partnera. Wspólny seks to nie wyścig dwojga osób. Nie można podchodzić egoistycznie do takiego tematu i trzeba wspólnie szukać rozwiązania.

Krok 1

Nie traktujcie seksu jako czynności która bez problemów powinna dać satysfakcje obojgu.Przed przystąpieniem do współżycia należy poświęcić czasu i pomysłowości który pozwoli na stworzenie warunków oraz nastawienia psychicznego  partnerów.

Krok 2

Stwórzcie nastrój w pomieszczeniu np.lekka kolacja przy świecach z dobrym winkiem lub przygotowanym smacznym drinkiem,zróbcie muzyczny delikatny nastrój wszelkie problemy zostawcie na boku,rozmawiajcie o przyjemnych sprawach a dziewczyna niech włoży coś atrakcyjnego powodującego zachwyt partnera.

Krok 3

Tak odprężeni zacznijcie delikatne pieszczoty które będą powodować podniecenie obojga partnerów,znacie swoje miejsca które powodują przez ich delikatne podrażnianie i dotyk doprowadzić was do odbycia stosunku.Cała gra wstępna powinna trwać do tej chwili aż partnerka da znać o swojej gotowości.

Krok 4

Początkowa faza powinna należeć do partnerki to ona decyduje o pozycji która jest dla niej wygodna i daje największą satysfakcje,pozwól jej ustalać reguły ponieważ chodzi o to aby osiągnęła orgazm.Nie zadawaj głupich pytań( czy to już) spowodujesz dekoncentrację i cały nastrój pójdzie precz,przy dobrej współpracy sam odczujesz szczytowanie partnerki,staraj się być delikatny cały czas pieszcząc jej ciało a spowoduje to niejednokrotne osiągnięcie orgazmu,niestety ty będziesz miał tylko raz i to jest dla mężczyzn \"niesprawiedliwe\" :).

Krok 5

Nie bazuj się na pornolach bo to są aktorzy,rzeczywistość jednak jest inna i w zależności od zaangażowania obojga partnerów będziesz miał takie kochanie jakie przygotowanie wstępne.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak dać kobiecie orgazm? skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!