Jak stworzyć jasną kuchnię

Jak stworzyć jasną kuchnię

Marzysz o jasnej, przestronnej, eleganckiej i efektownej kuchni marzeń? Nie ograniczaj się jedynie do oglądania magazynów o aranżacji i wystroju wnętrz. Wystarczy, że dostosujesz się do kilku porad, a na pewno z czasem samodzielnie stworzysz swoją kuchnię marzeń.

Krok 1

Jasna i nowoczesna kuchnia to przede wszystkim dwa podstawowe elementy- jasne drewno i aluminium. Świetnym uzupełnieniem będzie mleczne szkło

Krok 2

Pomaluj kuchnię na jasny kolor. Poleca się złamaną biel lub jasny beż. 

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak wypolerować kuchenny zlew

Krok 3

Z wcześniej wspomnianymi elementami najlepiej będzie się komponować podłoga pokryta jasnym drewnem. Dobierz jego kolor do koloru mebli. 

Krok 4

Wybierając meble, krzesła, stół i inne niezbędne w kuchni rzeczy, postaw na kanciaste i geometryczne kształty, które dodadzą wnętrzu pikanterii i nowoczesnego charakteru. 

Krok 5

Jak wiemy, blat jest jednym z ważniejszych elementów w kuchni. Często jako pierwszy rzuca się w oczy. Zainwestuj w blat z jasnego drewna lub jego imitacji

Krok 6

Szafki wykończ aluminiowymi uchwytami i drzwiczkami z wspomnianego wcześniej mlecznego szkła. 

Krok 7

Nowoczesne wnętrze to także nowoczesne rozwiązania. Nic nie daje tak spektakularnego efektu jak gra świateł. Zamontuj podszafkowe oświetlenie, a nad blatem plafony. Dobierz do tego metalowe lub aluminiowe wykończenie. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć jasną kuchnię skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!