3 ciekawe rzeczy jakie można zrobić z zapalniczek

Poradnik dodany przez: longmmuns
4680 0

Kiedy nie wiadomo. co można robić w domu, kiedy dopadnie nas chandra, a za oknem pada deszcz, można skorzystać z trzech tricków zaprezentowanych na powyższym filmiku. Zawierają one proste sposoby na wykorzystanie zapalniczek oraz jak użyć zalegające po kątach gadżety.

Na początek pierwszy projekt, do którego konieczne będą cztery długie śruby oraz zapalniczki jako fajne rzeczy do zaprezentowania znajomym. Należy za pomocą kleju na gorąco skleić je ze sobą pod kątem prostym, tak aby utworzyły czteroramienną gwiazdę. Następnie na krawędziach dokleić śruby. Na koniec pozostaje tylko dokręcić mechanizm i za pomocą innej zapalniczki odpalić ulatniający się gaz. Są to life hacks, które z pewnością będą świetnym sposobem na nudę w trakcie imprez i spotkań towarzyskich.

Drugi projekt wymaga nieco wiedzy i sprawności w dziedzinie elektryki. Zapalniczka będzie tutaj służyła jako ozdoba kolorowej iluminacji stworzonej ze światełek ledowych i płaskiej baterii. Konieczne są do tego pewne umiejętności, gdy łączenie obwodu w sprawnie działającą całość możne nastręczyć kłopotów. Filmik jednak pokazuje krok po kroku, co można zrobić w domu z takim właśnie obwodem.

Na koniec video podpowiada, jak opróżnić zapalniczkę, a następnie wylać jej zawartość do szklanki i podpalić ją. W ten sposób powstanie duży płomień, jaki będzie się utrzymywał przez jakiś czas na powierzchni i wewnątrz naczynia. Gadżety tego rodzaju wymagają jednak zachowania szczególnej ostrożności w trakcie ich przygotowywania. Nie zaszkodzi też, jeżeli majsterkowanie jest naszym hobby i szukamy kolejnego ciekawe projektu do zrealizowania. 

Do poradnika 3 ciekawe rzeczy jakie można zrobić z zapalniczek przypisano następujące tagi:

majsterkowanie zapalniczka gadżety life hacks fajne rzeczy co można robić w domu

Skomentuj poradnik

Poradnik 3 ciekawe rzeczy jakie można zrobić z zapalniczek skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...