5 nowych i ciekawych life hacków dla każdego z was

Poradnik dodany przez: Cress6
5542 0

Jeżeli nie masz pomysłu, jak wykorzystać niepotrzebny sprzęt, ale lubisz wykonywać projekty metodą zrób to sam, ten filmik z pewnością ci się spodoba. Zawarte są w nim rozwiązania, które pomogą w praktyczny sposób rozwiązać codzienne problemy za pomocą prostych tricków life hacks.

Wideo podpowiada, jak zwykła nakrętka od zakreślacza tekstu może posłużyć jako stojak to smartfona, kiedy oglądasz ulubiony film na YouTubie. Zwykłe narzędzie biurowe, które może stanowić podstawę, aby stworzyć fajne rzeczy. Następnie możesz zobaczyć, jak z kawałka folii i słomki można wykonać długopis do pisania po ekranie smartfona. Porady wydają się proste, jednak nie kosztują więcej niż drogi sprzęt, w który mógłbyś bez nich zainwestować.

Trzecia z serii dobre porady obejmuje wskazówki, w jaki sposób wykonać niewykrywalną ściągę umieszczoną na pasku zegarka. Żaden nauczyciel nie będzie w stanie udowodnić, ze kawałek papieru przymocowany do zegarka to ściąga. Za pomocą metody zrób to sam jesteś w stanie wykonać są przy użyciu niewielkiej ilości materiałów.

Następnie podpowiedź na to, jak wykorzystać puste pudełko i taśmę dwustronną do stworzenia łatwej skrytki na smarfonie. Na koniec prosty life hacks, dzięki któremu można ukryć ściągę w podwójnym plastrze, tak, że mało kto zorientuje się, że nie masz w planach uczciwie otrzymać najwyższej oceny.

Wszystkie te porady odnoszą się do sytuacji, w których nie do końca masz pomysł na to, co można zrobić w domu, żeby choć trochę ułatwić sobie życie i sprawić, żeby nie było takie nudne, jak wydaje się na pierwszy rzut oka z twojej perspektywy. 

Do poradnika 5 nowych i ciekawych life hacków dla każdego z was przypisano następujące tagi:

porady zrób to sam life hacks fajne rzeczy co można robić w domu dobre rady

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 nowych i ciekawych life hacków dla każdego z was skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...