5 sposobów na ... FIDGET SPINNER

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
7182 0

OD RAZU ZACZYNAMY OD KONKURSU - WYGRAJ JEDEN Z 20 FIDGET SPINNERÓW:

http://5sposobowna.tv/redirect/ep197/spinners/opis

Aftersceny: https://youtu.be/SnIZvIk7rcw

Bejcownicy: https://www.facebook.com/groups/bejcownicy/

Subskrybuj: https://www.youtube.com/channel/UCLcxQ8h1PX3WgLdgnJHcCxg?sub_confirmation=1

Facebook: https://www.facebook.com/5sposobowna

BATMAN FIDGET SPINNER 0:59

- szablon - http://5sposobowna.tv/resources/ep197/szablon-arczi-spinner.jpg

ŚWIECĄCY FIDGET SPINNER 1:57

- szablon - http://5sposobowna.tv/resources/ep197/szablon-abi-spinner.png

FIDGET SPINNER Z OPASEK ZACISKOWYCH (TRYTYTEK) 3:16

FIDGET SPINNER Z ŁAŃCUCHA 4:46

FIDGET SPINNER Z NAKRĘTEK 5:46

Jak mija tydzień? Macie już dość wyskakujących z każdego miejsca nowych gadżetów zwanych także fidget spinnerami? Mamy nadzieję, że jeszcze nie znudziły Wam się te zabawki? My mamy z nich sporą frajdę i widzimy, że te zmyślne urządzenia na łożyskach są super sposobem na stres w pracy lub nudę w szkole. Można przy ich pomocy wykonywać rozmaite sztuczki i triki, które będą stanowiły niesamowitą zabawę dla Was i Waszych dzieci - bez znaczenia w jakim wieku jesteście! Pamiętajcie, że machanie fidget spinnerami jest niesamowitym sposobem na stres, który z pewnością pozwoli Wam zadbać o odpowiedni komfort psychiczny. Chcecie wiedzieć jak wybrać najlepszą tego typu zabawkę dla dzieci? Allegro jest pełne takich gotowych „kręciołków” w przeróżnych cenach, kolorach i kształtach. Jednak zapewne znacie nas nie od dziś i wiecie, że nie lubimy iść na łatwiznę, dlatego też w dzisiejszym odcinku pokażemy Wam kilka ciekawych patentów związanych z tymi zabawkami.

A tak de facto — wiedzieliście, że te popularne atrakcje dla dzieci powstały jako patent na leczenie autyzmu? Niestety, zostały uznane przez wielu księży i sympatyzującą z kościołem prasę za narzędzie Szatana? Oglądamy, kręcimy i nie jak nie dostrzegamy tego, w jaki sposób taka atrakcja dla dzieci i dorosłych mogłaby przyczynić się do zabrania duszy, natomiast cieszy nas to, że dzięki nim znacznie zmienił się lokalny krajobraz. Dzieciaki w parkach, czy na placach przy szkole już nie wgapiają się w ekrany smartfona, zamiast tego wspólnie kręcą fidget spinnerami! A to jest naprawdę super!

Poza tym, są to fajne rzeczy do zrobienia w domu. Wykonajcie nasze spinnery aby wspólnie ze swoimi znajomymi ekscytować się nowymi gadżetami DIY. Dajcie nam również znak, czyja „kręciołka” podobała Wam się najbardziej. Mamy nadzieję, że Wy podobnie jak i my jesteście mocno wkręceni w tę zabawę! Chcielibyście zobaczyć więcej takich odcinków? Dajcie łapkę w górę pod tym filmem! Serdecznie zapraszamy Was również do udziału w konkursie i do zobaczenia w kolejnych odcinkach!

Do poradnika 5 sposobów na ... FIDGET SPINNER przypisano następujące tagi:

łożyska gadżety gadżety diy fajne rzeczy do zrobienia w domu fidget spinner spinnery

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na ... FIDGET SPINNER skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...