5 sposobów na ... HALLOWEEN #4

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
2301 0

Halloween to tradycja, która znajduje coraz więcej zwolenników w naszym kraju. Na pewno jest to okazja do świetnej zabawy. W tym filmie zobaczysz jak w prosty sposób przygotować ciekawe dekoracje na taką imprezę. Fajne rzeczy zrobimy z prostych produktów, które znajdują się w każdym domu. Technika wykonania nie jest skomplikowana, praca zajmuje kilka chwil, a możemy stworzyć naprawdę przerażające ozdoby. Takie pomysły na imprezę sprawią, że naprawdę poczujemy klimat tej chwili.

Jeśli chcesz urządzić imprezę z okazji Halloween, musisz zatroszczyć się o odpowiednie ozdoby. Ciekawa dekoracja to na przykład zjawa, którą zrobimy z folii i taśmy klejącej. Jeśli dodatkowo umieścimy w niej prosty obwód i żarówkę, uzyskamy naprawdę fantastyczny efekt, który zrobi wrażenie zwłaszcza nocą. Inna fajna dekoracja to nagrobek wykonany z kartonu. Obejrzyj film i poznaj inne interesujące pomysły, dzięki którym za nieduże pieniądze stworzysz naprawdę fajne ozdoby na imprezę.

Pomysły imprezowe na Halloween nie są skomplikowane. Nie trzeba wcale kupować drogich dekoracji, można wykorzystać rzeczy, które znajdują się w każdym domu, żeby stworzyć mroczną i straszną atmosferę. Samodzielnie wykonane dekoracje na pewno zrobią duże wrażenie na gościach. Nie trzeba wcale posiadać dużych talentów artystycznych, żeby zrobić fajną zjawę lub efektowny nagrobek, który ustawimy przed domem. Dekoracje na Halloween stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej osób organizuje imprezy z okazji tego święta. Dowiedz się w jaki sposób zrobić oryginalne ozdoby, którymi udekorujesz dom lub mieszkanie i sprawisz, że goście od razu wczują się w klimat tego dnia.

KONKURS: DO WYGRANIA KONSOLA SONY PLAYSTATION 4:

https://www.youtube.com/watch?v=Dx1l8B3C-8A

Skrót pomysłów:

UPIORNA POSTAĆ 1:46

DEKORACJA Z LALEK 2:51

GRÓB ZA ŻYCIA 3:41

OCZY UPIORA 4:46

PAJĘCZYCA NA HALLOWEEN 5:35

Do poradnika 5 sposobów na ... HALLOWEEN #4 przypisano następujące tagi:

technika halloween pomysły na imprezę pomysły imprezowe fajne rzeczy nagrobek

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na ... HALLOWEEN #4 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...