Jak zbudować akumulator do e-bike [E-BIKE] #1

Poradnik dodany przez: ManiekDMX33
4846 0

Wsparcie kanału: https://patronite.pl/elektronik2313

Minęły bezpowrotnie czasy, kiedy to rowery zasilane były wyłącznie siłą ludzkich mięśni. Przy takim postępie technologicznym coraz częściej powstają modele, które zasilane są za pomocą akumulatorów. Na filmiku zaprezentowany został sposób na przygotowanie go z materiałów, jakie można skompletować samodzielnie i wykorzystać we własnym projekcie. Metodą zrób to sam jesteśmy w stanie stworzyć takie zasilanie, które pozwoli nam na osiąganie naprawdę sporych prędkości przez dłuższy czas.


Rower elektryczny to z pewnością marzenie nie jednego amatora wycieczek. Zamiast żmudnego pedałowania, mógłby on jechać, gdzie dusza zapragnie bez wysiłku czy konieczności dłuższego odpoczynku do zregenerowania sił. Nowoczesna technika pozwala na coś takiego w postaci nowego modelu roweru. Trzeba jedynie zapoznać się ze szczegółami zamieszczonymi w filmiku oraz przestrogami, jakie przekazał autor. Pokazał on także, jak wykonać taki e-bike, który będzie służył właścicielowi nawet w czasie miejskich wojaży.

Dzięki zastosowaniu metody zrób to sam nie musimy zdać się na wiedzę ekspertów, którzy mogą zamiast oferowania sprawnego, interesującego modelu, zaproponować nam coś, co raczej tylko w teorii będzie przypominało rower elektryczny. Warto więc – jeżeli posiada się żyłkę naukowca – samodzielnie opracować taki projekt po zebraniu odpowiednich funduszy.

Odpowiednio skompletowane elementy dadzą nam akumulator, który będzie sprawny, wytrzymały i zasilać będzie wszystkie rowery, jakie tylko mogą przyjść nam do głowy, a które nadają się do przechowywania takiego sprzętu (posiada on sporą wagę, dlatego też warto wziąć to pod uwagę podczas dokonywania wyboru).

Subskrybuj: https://goo.gl/AyxApT

Facebook: https://www.facebook.com/Elektronik2313

Do poradnika Jak zbudować akumulator do e-bike [E-BIKE] #1 przypisano następujące tagi:

technika akumulator rowery zrób to sam rower elektryczny e-bike

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować akumulator do e-bike [E-BIKE] #1 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...