5 sposobów na ... POKÓJ NASTOLATKA

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
3753 0

ZGARNIJ 10 ZŁ POWITALNEGO BONUSU OD BONUSWAY: http://5sposobowna.tv/redirect/ep204/bonusway/description

Aftersceny z regat: https://youtu.be/JAkBEoiXS0w

Bejcownicy: https://www.facebook.com/groups/bejcownicy/

Subskrybuj: https://www.youtube.com/channel/UCLcxQ8h1PX3WgLdgnJHcCxg?sub_confirmation=1

Facebook: https://www.facebook.com/5sposobowna

PÓŁKO-ŚCIANKA 0:28

FIDGET SPINNEROWA LAMPA 1:38

SAMOSPRZĄTAJĄCY SIĘ STÓŁ 2:43

AMBI LIGHT 3:48

PINART 3D 5:34

Meble do pokoju nastolatka to dość trudny wybór. Pokój musi być nie tylko stylowy i nowoczesny, ale także funkcjonalny. Poznaj kilka ciekawych i przede wszystkim tanich patentów nameble do pokoju.
Pierwszym z nich jest wykonanie półko-ścianki. Przyczepiamy na kołki rozporowe deski pionowo, następnie do nich doczepiamy takie same tylko, że poziomo. Do nich można zamocować kilka stylowych półek. Można także wykorzystać taką półko-ściankę jako małe biurko. Co ważne to fakt, że półki można wieszać w dowolnej konfiguracji.
Drugim sposobem na ciekawy dodatek do pokoju nastolatka jest lampa wisząca wykonana w sposobie zrób to sam. Na sklejce możesz narysować dowolny kształt. Końce i kąty zaokrąglamy. Następnie na jej środku mocujemy żarówki i je podłączamy. Za pomocą takera mocujemy do sklejki pas z korka, aby lampa wisząca była przestrzenna. Kiedy zarys lampy będzie gotowy, na folii PCV odrysowujemy kształt lampy, wycinamy ją i zaklejamy lampę od strony żarówek. Efekt będzie jak z najdroższych sklepów.
Czego najczęściej brakuje w pokoju nastolatków? Oczywiście porządku. Ten patent pomoże w ciągu kilku sekund wysprzątać całe biurko. Na początku zaznaczamy wzdłuż prostą linię pod biurkiem. Odwracamy stół do góry nogami, odkręcamy nogi i odcinamy zaznaczone miejsce. Do spodu blatu przykręcamy prowadnicę i montujemy od spodu drugie dno. Takim oto sposobem zyskujemy biurko z drugim dnem i w ciągu chwili można odsunąć górną część biurka, wszystko wsypać do środka i w ciągu kilku sekund jesteśmy gotowi, aby przyjąć do naszego pokoju gości. Jest to nie tylko pomysł na stylowe meble, ale także meble funkcjonalne.

Do poradnika 5 sposobów na ... POKÓJ NASTOLATKA przypisano następujące tagi:

technika biurko zrób to sam meble do pokoju lampa wisząca stylowe meble pokój gracza

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na ... POKÓJ NASTOLATKA skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...