5 sposobów na ... studenckie życie

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
4459 0

Życie studenta, jak wiadomo, do najłatwiejszych nie należy. Wieczne imprezy, ograniczony budżet, a wreszcie spędzające sen z oczu sesje powodują, że life hacks i dobre rady dla studentazawsze są w cenie. W powyższym filmie prezentujemy więc pięć porad dla studenta ułatwiających im codzienne życie: od gotowania jajek po pomysłowe gry imprezowe bawiące wszystkich i możliwe do wykonania prostym sposobem bez większych nakładów finansowych.

Zaczynamy od jednego z najważniejszych life hacks dla studenta, czyli wyżywienia przy ograniczonym budżecie niepozwalającym na stołowanie się na mieście, a jednocześnie braku kuchni na stancji czy w akademiku. Gotowanie jajek i parówek w czajniku elektrycznym jest możliwe, jeśli uchylimy jego pokrywkę. Dzięki temu woda gotuje się, nie zagotowując, a dając smaczny i tani posiłek w momentach kryzysowych.
Inne life hacks prezentowane w powyższym filmie to m. in.: radzenie sobie z dziurą w skarpecie, jeśli nie mamy pieniędzy na nowe, ani umiejętności ich zaszywania przez pomalowanie sobie na czarno paznokcie i zamaskowanie w ten sposób krępującej dziury; dobre rady jak dyskretnie dowiedzieć się, kto na imprezie, którą urządzamy, jest zainteresowany ewentualnym podrywem, przez oznaczenie gości odpowiednimi bransoletkami: wolny, to skomplikowane i w związku; czy wreszcie zabawna gra imprezowa do wykonania z patyczka lekarskiego lub po lodach, w którym wiercimy dziurki, wieszamy na sznurkach i tworzymy przynęty z ułożonych na nich słodkich pastylkach do wyłowienia przez zawieszenie sobie patyczków na uszach.

Kupuj a MAM dorzuci Ci się do zakupów: https://5sposobowna.tv/redirect/ep227/jamam/opis

Nasze social media: http://5sposobowna.tv/social

Składniki:

  • STUDENCKIE GOTOWANIE 0:38
  • IMPREZOWE BRANSOLETKI 1:52
  • SKARPETKOWY LIFEHACK 3:00
  • STUDENCKA GRA 3:56
  • NAUKA Z ZAKREŚLACZAMI 5:13

Do poradnika 5 sposobów na ... studenckie życie przypisano następujące tagi:

porady dla studenta gotowanie jajek life hacks gry imprezowe dobre rady

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na ... studenckie życie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...