5 sposobów na zaskakujące dekoracje do domu

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
3737 0

Technika i majsterkowanie mogą stać się dla wielbicieli tego sposobu spędzania czasu możliwością stworzenia pomysłowych dekoracji do domu, które pozwolą na wykreowanie wnętrza naznaczonego naszymi indywidualnymi upodobaniami. Pięć sposobów na pomysłowe ozdoby do domu, takie jak m. in. regał na książki, możliwych do wykonania we własnym zakresie prezentuje powyższy film.

Designerski wygląd i wykorzystanie tanich materiałów zapewni prezentowany regał stworzony z kartonu i gazet. Jego kształt zostaje narysowany na sklejce i wycięty, a następnie odrysowany na kartonach. Kolejne ich warstwy są sklejane razem przy pomocy mocnego kleju, tworząc ścianki i półki regału. Oklejony gazetami będzie prezentował się naprawdę elegancko w każdym wnętrzu.
Drewniana półeczka z plastrów drewna to kolejna ozdoba do domu, którą można wykonać samodzielnie z wyciętych plastrów drzewa i w oryginalny sposób stworzyć aranżację do salonu.
Innym oryginalnym pomysłem na dekorację do domu jest świecznik wykonany samodzielnie z widelca wygiętego w ciekawy sposób w imadle – idealny sposób na romantyczną kolację przy świecach.
Figurka super bohatera – Iron Mana – może także posłużyć za oryginalną i jednocześnie praktyczną dekorację do domu na regale na książki. Jeśli mamy w domu półki bez bocznych ścianek, książki często się przewracają. Przecięta na pół i oszlifowana z obu stron, a następnie przyklejona nad i pod półką będzie stanowić znakomitą podpórkę uniemożliwiającą ich opadania, a zarazem zabawny gadżet domowy.
Pomysł na dekorację na ścianę w męskim stylu to wycięta ze sklejki mapa Polski z wypalonymi w niej granicami województw. W poszczególnych miejscach powieszonej mapy można przyklejać kapsle z piw regionalnych, które cieszą się ostatnio ogromnym powodzeniem.

POXIPOL TO NAPRAWI: https://www.facebook.com/poxipolPL/

Facebook: https://www.facebook.com/5sposobowna


Składniki:

  • KARTONOWA PÓŁKA 0:45
  • STOJAK Z DREWNA 2:43
  • ŚWIECZNIK Z WIDELCA 3:36
  • KOMIKSOWY TRZYMACZ KSIĄŻEK 4:34
  • PIWNA MAPA 5:31

Do poradnika 5 sposobów na zaskakujące dekoracje do domu przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie regał dekoracje do domu ozdoby do domu regał na książki

Skomentuj poradnik

Poradnik 5 sposobów na zaskakujące dekoracje do domu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...