Co zrobić fajnego w domu - pomysły na ... okna

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
7910 0

Halo, halo!! Czy to kolejne wideo od najbardziej kreatywnych youtuberek w polskim internecie? Zgadza się! Sprytne Babki jak zwykle nie zawodzą swoich wielbicieli i stoją na straży praktycznych lifehacków. Tym razem po raz kolejny wychodzą na przeciwko swoim wielbicielom i prezentują kolejną serię patentów do wykonania jako fajne rzeczy do domu

Okno to jeden z najważniejszych elementów domu - to ono jest naszym "okiem na świat" i zapewnia niezbędne do życia światło. Wiosenne porządki w toku?  Sprytne Babki mają dla Ciebie kilka sprawdzonych patentów na pomysły dla domu, które odmienią twoje okna i nadadzą im wyjątkowego charakteru. Pamiętajcie o tym, że są to elementy domu, które podlegają ocenie nie tylko domowników, ale także wszystkich ludzi mijających wasz dom - warto jest zadbać o to, żeby ozdoby do domu stanowiły jego integralną część i zachwyciły wszystkich gości - nawet tych nieproszonych ;) Sprawdź praktyczne porady od Sprytnych Babek, które w swoim odcinku prezentują patenty na m.in. mulinowe ozdoby, dekoracyjne doniczki, ozdobne papierowe kwiaty czy pięknie wykonane wianki, które nadadzą twojemu wnętrzu nietuzinkowego charakteru i odmienią jego wymiar.

 

SUBSKRYBUJ: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

AFTERSCENY: https://youtu.be/_rGWPchyGRc

FACEBOOK: http://facebook.com/sprytnebabki

MULINOWA OZDOBA 0:23

DEKORACYJNA DONICA 0:58

PAPIEROWE KWIATY 1:46

RĘCZNIE ROBIONE WIANKI 2:57

WIOSENNA GIRLANDA 3:55

Cześć! Tęsknicie już za wiosną? My bardzo, dlatego z okazji tego, że nadchodzi zabieramy się za dekorowanie okien. Wiosenne detale wniosą do naszego wnętrza radość i energię. Zapraszamy!

Do poradnika Co zrobić fajnego w domu - pomysły na ... okna przypisano następujące tagi:

porady ozdoby do domu pomysły dla domu wiosenne porządki fajne rzeczy do domu dekoracyjne doniczki

Skomentuj poradnik

Poradnik Co zrobić fajnego w domu - pomysły na ... okna skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...