Jak ułatwić sobie życie – 12 trików specjalnie dla Ciebie

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Porady
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 14.09.2018 / 20:00
  • Odsłony: 722
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

krilan1995

Do poradnika jak ułatwić sobie życie – 12 trików specjalnie dla ciebie przypisano następujące tagi:

Jeżeli mamy wolną chwilę albo trochę czasu do zagospodarowania, z pewnością zastanawiamy się, jak je najlepiej spożytkować. Z pomocą przychodzi ten filmik proponujący wykonanie kilku interesujących projektów typu DIY, które pomogą nie tylko zyskać rewolucyjne i względnie tanie gadżety, ale też wywołają uczucie satysfakcji, dzięki stworzeniu czegoś ciekawego i wyjątkowego.
Na początku wideo pokazuje, jak wykonać domowej roboty pistolet do klejenia na gorąco z puszki po koli, zapalarki i klamerki. Takie porady z pewnością okażą się pomocne, szczególnie tym, którzy nie są przekonani lub w danej chwili potrzebują takiego kleju, ale nie jest on nigdzie dostępny.
Podobne lifehacki służą do stworzenia wiatraczka z patyczka i bloczku kartek, ubijacza do jajek z puszki po chipsach, klepsydry czy ubijacza do mleka. W tym ostatnim projekcie nie zaszkodzi podstawowa wiedza, choć nie jest ona koniecznością, ponieważ wykorzystywana jest elektronika w bardzo przystępnej formie.
Zaprezentowane na tutorialu wideo typu DIY z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza w przypadku osób, które lubią eksperymenty, a także chętnie wykorzystują nowości i wszelkiego rodzaju life hacks, które coraz częściej dostępne są w Internecie.
Warto też pamiętać, że dzięki tym prostym projektom pobudzamy naszą wyobraźnię i zapewniamy sobie dodatkową inspirację do tworzenia tego prostego i ciekawe. Wszystkie powyższe porady z łatwością można aplikować samodzielnie, wystarczy posiadać trochę czasu i niezbędne materiały.
Są to względnie tanie gadżety, jednak ich twórczy aspekt sprawia, że z chęcią planujemy naśladować instrukcję i cieszyć się własnym, domowej roboty spieniaczem do mleka. 

Kategoria: Dom i Ogród > Porady

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie – 12 trików specjalnie dla Ciebie skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków