Genialne pomysły od widzów, które zgarnęły główne nagrody

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
4976 0

NAKRĘĆ PORADNIK I DOŁĄCZ DO NAS: http://5sposobowna.tv/

W zaprezentowanym wyżej materiale filmowym, chłopacy z 5 pomysłów na... prezentują genialne pomysły od widzów, które zgarnęły główne nagrody. Projekty te wyróżniały się niebanalnością i pomysłowością. Zobacz, jak różne oblicza ma technika oraz majsterkowanie! Wszystkie pomysły, to niesamowicie fajne rzeczy które możesz zrobić w czeluściach własnego domostwa lub garażu, nie wymagają też ogromnych nakładów finansowych czy wysoce specjalistycznej wiedzy. Wystarczy odrobina sprytu, poznany tutaj patent, trochę czasu i wysiłku, a możesz stworzyć niebanalne i praktyczne gadżety, które znajdą swoje zastosowanie w codziennym życiu. Przekonaj się oraz zrób to sam!
Na początek prezentujemy projekt typu do-it-yourself wykonany przez młodego chłopaka - jego nazwisko poznasz oglądając film - zupełnie odmieniona jednostka centralna komputera. Zobacz, jak przy pomocy spray paint można zmienić banalny przedmiot codziennego użytku praktycznie nie do poznania!
Są tu także zaprezentowane inne ciekawe projekty, które można wykonać, by ulepszyły naszą egzystencję. Jednym z nich jest dizajnerska kuchenka turystyczna przygotowana z gaśnicy - przyda się na każdym biwaku czy podczas wyprawy nad jezioro. Prosta zabawka - samochodzik, piękna dekoracja - butelki zamienione na wazony oraz karabin do gier zrobiony z klawiatury PC to kolejne patenty, które przyciągnęły uwagę naszą i naszych widzów. Każdy z tych pomysłów został nagrodzony kwotą w wysokości 250 złotych, warto więc je nie tyko realizować, ale także przesyłać własne inspiracje oraz projekty korzystając z linku podanego w materiale. Śmiało, do dzieła! Fajne rzeczy i gadżety same się nie zrobią!

Do poradnika Genialne pomysły od widzów, które zgarnęły główne nagrody przypisano następujące tagi:

technika majsterkowanie gadżety zrób to sam fajne rzeczy spray paint

Skomentuj poradnik

Poradnik Genialne pomysły od widzów, które zgarnęły główne nagrody skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...