Jak być lepszym kierowcą - dobre nawyki jakie warto stosować

Poradnik dodany przez: dr1v3r
4918 0

Samochody w dzisiejszym świecie są bardzo popularne i przydatne. Większość ludzi posiada co najmniej jeden samochód w swoim garażu, a bardzo często się zdarza, że dwa lub więcej. Polacy także posiadają dużo samochodów.
Samochody spotykane na polskich ulicach są bardzo zróżnicowane. Można jednak wskazać jakie samochody Polacy lubią najbardziej. Na polskich drogach królują samochody wyprodukowane za naszą zachodnią granicą. Przede wszystkich volkswageny: pasaty, golfy. Są to samochody przystępne i dosyć tanie. Polscy kierowcy podczas zakupu samochodu przede wszystkim patrzą na cenę. Ludzie w naszym kraju zarabiają na tyle mało, że zakup dobrej jakości nowego samochodu jest najczęściej poza ich zasięgiem. Dlatego na drogach spotykamy samochody używane. W Polsce popularne są również inne niemieckie samochody jak mercedesy, bmw i audi. Kolejną popularną marką wśród polskich kierowców są skody. Bardzo często decydujemy się na zakup tego samochodu, gdyż jest relatywnie tani i komfortowy.
Na Polskich szosach spotkamy również samochody francuskie, włoskie oraz azjatyckie. Wiek samochodów kupowanych w Polsce waha się od kilkunastu lat do nowych aut. Najczęściej możemy spotkać samochody w wieku 10-15 lat. Ale musicie pamiętać, że to nie samochód definiuje komfort i bezpieczeństwo jazdy, a posiadane umiejętności.

Sam fakt posiadania prawa jazdy niestety nie czyni cię automatycznie dobrym kierowcą. Dziś opowiemy o nawykach, które powinien posiadać każdy, kto chce dowiedzieć się, jak być lepszym kierowcą. Złe nawyki kierowców znacznie wpływają na bezpieczeństwo na drodze, bo gdy nikt nie wie, jak się zachowywać na drodze, zapraszamy do oglądania!

FB: http://goo.gl/C3e8KB

SUB: https://goo.gl/eWav6I

Subskrybuj: http://pojechani.tv/sub

Facebook: https://www.facebook.com/PojechaniTV

Instagram: https://instagram.com/pojechani/

Napisz do nas: [email protected]

Do poradnika Jak być lepszym kierowcą - dobre nawyki jakie warto stosować przypisano następujące tagi:

szkoła jazdy polscy kierowcy jak być lepszym kierowcą złe nawyki kierowców bezpieczeństwo na drodze jak się zachowywać na drodze

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak być lepszym kierowcą - dobre nawyki jakie warto stosować skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...