JaK kłamać?

JaK kłamać?

Są takie sytuacje że kłamstwo jest lekiem na zaistniałą naszą sytuację z której należy wybrnąć jak to się potocznie mówi z twarzą. Umiejętność kłamania w dzisiejszych czasach niestety jest potrzebna i przydatna.

Krok 1

Jeżeli już musimy skłamać starajmy się zachowywać tak jak zwykle bez żadnych uniesień czy nerwowości.Nasze odpowiedzi powinne być w takim samym tonie i merytoryczne jak zwykle.

Krok 2

Kłamstwo nie może mieć długiej historii ponieważ po pewnym czasie sam zgubisz się w szczegółach,relacje twoje będą sprzeczne z powiedzianymi chwilę temu co doprowadzi do niepotrzebnej nerwowości i gestykulacji powodując twój dyskomfort.

Krok 3


Jeżeli kłamstwo dotyczy nas osobiście,to mamy zawsze podstawowe wymówki,nieprzespana noc,złe samopoczucie,ból głowy itp.Kłamiąc mamy wyrzuty że czynimy źle co powoduje naszą nerwowość,nie unikanie wzroku osoby którą kłamiemy,dlatego musimy wyluzować zachowując stoicki spokój.

Krok 4

Unikaj szczegółów,nie myśl że kłamiesz pozwoli to na bardziej wiarygodny przekaz dla innej osoby,zrób plan aby w razie pytań być przygotowanym na odpowiedź.Kłamstwo nie może być zawiłe i długie ponieważ możesz stracić \"wiarygodność\" i cały plan spali na panewce a ty razem z nim.

Skomentuj poradnik

Poradnik JaK kłamać? skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!