Jak być lepszym kierowcą - zmęczenie za kierownicą

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Szkoła jazdy
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 17.06.2017 / 08:00
  • Odsłony: 2 227
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

dr1v3r

Do poradnika jak być lepszym kierowcą - zmęczenie za kierownicą przypisano następujące tagi:

FB: http://goo.gl/C3e8KB | SUB: https://goo.gl/eWav6I 

Zmęczenie w czasie jazdy to problem, z którym zmaga się wielu kierowców. Może się pojawić na długiej trasie, kiedy jesteśmy przepracowani i niewyspani. Warto dowiedzieć się jak nie zasnąć za kierownicą, jeśli prowadzimy przez dłuższy czas i zaczynamy odczuwać senność.

Zasypianie za kierownicą jest przyczyną wielu niebezpiecznych wypadków. Niestety nie zawsze prowadzimy samochód, kiedy jesteśmy w pełni wypoczęci i znajdujemy się w doskonałej kondycji. Często zdarza się, że musimy usiąść za kierownicą, chociaż zabrakło nam snu lub spędziliśmy bardzo długi, męczący dzień w pracy. Z filmu poznacie skuteczne, sprawdzone sposoby na senność za kierownicą, które ułatwią wam życie i pozwolą zapobiec niebezpiecznym sytuacjom na drodze. Każdy powinien poznać takie porady dla kierowców, ponieważ te proste pomysły mogą zapobiec wypadkowi.

Szkoła jazdy często uczy jedynie obowiązujących przepisów prawa oraz podstawowych umiejętności prowadzenia pojazdu. Tymczasem na co dzień warto znać różne triki, które ułatwią prowadzenie auta w trudnych warunkach. Ten poradnik jest idealny dla wszystkich kierowców, którzy troszczą się o bezpieczeństwo jazdy. Warto pamiętać, że zachowanie za kierownicą wpływa nie tylko na nasze bezpieczeństwo, ale także na bezpieczeństwo pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Czas pracy kierowcy jest ograniczony nie bez przyczyny. Zmęczenie ma bardzo niekorzystny wpływ na koncentrację, a także znacznie zwiększa czas reakcji. Z tego powodu warto poznać sposoby na senność za kierownicą, które pozwolą nam przynajmniej częściowo zapobiec senności i sprawić, że lepiej skoncentrujemy się na jeździe.

Kategoria: Motoryzacja > Szkoła jazdy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak być lepszym kierowcą - zmęczenie za kierownicą skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków