Jak chodzić po wodzie

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Różności
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 03.06.2018 / 17:00
  • Odsłony: 2 654
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Spryciarze.pl

Do poradnika jak chodzić po wodzie przypisano następujące tagi:

Sub: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska?sub_confirmation=1

Wypoczynek nad jeziorem skłania do najbardziej szalonych pomysłów, które tylko z pozoru wydają się niemożliwe. Woda od lat przyciąga nas, aby po niej pływać, nurkować czy ścigać się różnymi pojazdami. Czy możliwe jest jednak chodzenie po wodzie, czyli water walker? Jak wykonać tego rodzaju triki, tylko pozornie wyglądające na sztuczki magiczne niedrogim kosztem – prezentujemy w powyższym filmie.

Pierwszym wypróbowanym sposobem na tricki z chodzeniem po wodzie będzie zanurzenie w niej folii z tworzywa sztucznego, która, jak zakładamy, pozwoli utrzymać człowieka na powierzchni wody. Niestety, ta próba skończyła się niepowodzeniem. Folia jest zbyt cienka, aby pozwolić na water walker bez zakończenia go kąpielą w wodzie jeziora.

Druga próba prezentowana w powyższym filmie to wykorzystanie do water walker beczek z plastiku, które dzięki swojej wyporności powinny posłużyć za buty do chodzenia po wodzie. Niestety, także ta próba kończy się niepowodzeniem i kolejną kąpielą w zimnej wodzie.

Ostatnią podjętą próbą, bo, jak wiadomo, do trzech razy sztuka, w mistrzostwach w chodzeniu po wodzie, które wydaje się niemożliwe będzie wykorzystanie kawałków styropianu, sklejonego ze sobą mocną taśmą. Zamocowane na wierzchu klapki utrzymują stopy w miejscu i water walker jest możliwe, choć odbywa się wyjątkowo powoli i wymaga sporo koordynacji, wysiłku i samozaparcia. Udowodniliśmy jednak, że chodzenie po wodzie nie jest tylko domeną boską, a może posłużyć jako zabawa w trakcie relaksu, jaki spędzamy nad jeziorem czy nad domowym basenem. Najbardziej wytrwali mogą urządzić nawet wyścigi, kto pierwszy przebędzie ustalony dystans. 

Kategoria: Różności

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak chodzić po wodzie skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków