Jak chodzić po wodzie

Poradnik dodany przez: Spryciarze.pl
10757 0

Sub: https://www.youtube.com/user/CastoramaPolska?sub_confirmation=1

Wypoczynek nad jeziorem skłania do najbardziej szalonych pomysłów, które tylko z pozoru wydają się niemożliwe. Woda od lat przyciąga nas, aby po niej pływać, nurkować czy ścigać się różnymi pojazdami. Czy możliwe jest jednak chodzenie po wodzie, czyli water walker? Jak wykonać tego rodzaju triki, tylko pozornie wyglądające na sztuczki magiczne niedrogim kosztem – prezentujemy w powyższym filmie.

Pierwszym wypróbowanym sposobem na tricki z chodzeniem po wodzie będzie zanurzenie w niej folii z tworzywa sztucznego, która, jak zakładamy, pozwoli utrzymać człowieka na powierzchni wody. Niestety, ta próba skończyła się niepowodzeniem. Folia jest zbyt cienka, aby pozwolić na water walker bez zakończenia go kąpielą w wodzie jeziora.

Druga próba prezentowana w powyższym filmie to wykorzystanie do water walker beczek z plastiku, które dzięki swojej wyporności powinny posłużyć za buty do chodzenia po wodzie. Niestety, także ta próba kończy się niepowodzeniem i kolejną kąpielą w zimnej wodzie.

Ostatnią podjętą próbą, bo, jak wiadomo, do trzech razy sztuka, w mistrzostwach w chodzeniu po wodzie, które wydaje się niemożliwe będzie wykorzystanie kawałków styropianu, sklejonego ze sobą mocną taśmą. Zamocowane na wierzchu klapki utrzymują stopy w miejscu i water walker jest możliwe, choć odbywa się wyjątkowo powoli i wymaga sporo koordynacji, wysiłku i samozaparcia. Udowodniliśmy jednak, że chodzenie po wodzie nie jest tylko domeną boską, a może posłużyć jako zabawa w trakcie relaksu, jaki spędzamy nad jeziorem czy nad domowym basenem. Najbardziej wytrwali mogą urządzić nawet wyścigi, kto pierwszy przebędzie ustalony dystans. 

Do poradnika Jak chodzić po wodzie przypisano następujące tagi:

triki tricki sztuczki magiczne water walker niemożliwe nad jeziorem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak chodzić po wodzie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...