Jak wykonać łysinę - produkty Kryolan

Poradnik dodany przez: pati94
5958 0

FJeżeli pasjonuje nas charakteryzacja albo chcemy w przyszłości się nią zajmować, to z pewnością zaciekawi nas jeden z trików wykorzystywanych przez osoby zajmujące się tą branżą. Z tego filmiku możemy dowiedzieć się, że makijaż profesjonalny wcale nie jest trudny do zrobienia, jednak wymaga czasu i cierpliwości, aby zadbać o wszystkie detale.
Na początku dowiadujemy się, jak przygotować nasz model do dalszej pracy, a także, w jaki sposób wykorzystać Kryolan do nanoszenia kolejny warstw. Na koniec znajdujemy podpowiedź odnośnie tego, jak najlepiej zdjąć tak przygotowany materiał z modelu.
Poradnik w prosty sposób odkrywa kulisy pracy charakteryzatorów, dlatego też warto się z nim zapoznać, żeby zgłębiać tajemnice zawodu. Możemy też go wykorzystać, aby stworzyć zabawne gadżety na imprezy dla przebierańców, karnawał czy innego rodzaju okazje, gdy łysina będzie mile widzianym przebraniem.
Warto jednak wiedzieć, że makijaż profesjonalny spore wyzwanie, ponieważ trzeba zadbać o każdy szczegół i wykazać się cierpliwością. Czasami trzeba nałożyć kilka warstwa substancji, czekać aż wyschnie, następnie powtórzyć cały proces. Często również presja czasu sprawia, że charakteryzacja wykonywana jest w pośpiechu.
Aby w pełni wykorzystać wszystkie wskazówki, jakie pokazuje ten poradnik warto obejrzeć go z uwagą i samodzielnie przystąpić do wykonania własnego projektu. Prosty, ale własnoręcznie wykonany model to z całą pewnością świetna inspiracja do dalszej pracy i poczucie satysfakcji, mimo mozolnej pracy. Warto więc zapoznać się z tajnikami zawodu, zanim zacznie się szukać drogich kursów i studiów, odkryć, czy będzie to zajęcie dla nas. Jednocześnie, jeżeli potrzebujemy ciekawe, oryginalne przebranie, to charakteryzacja z tego wideo z pewnością zrobi na innych nie małe wrażenie.

Składniki:

  • BALD CAP MOLD BLOCK / GŁÓWKA DO ROBIENIA ŁYSIN:
  • https://pl.kryolan.com/produkt/bald-cap-mold-block-glowka-do-robienia-lysin
  • GLATZAN L 1000 ML / PŁYNNY MATERIAŁ DO WYKONYWANIA ŁYSIN:
  • https://pl.kryolan.com/produkt/glatzan-l-1000-ml-plynny-material-do-wykonywania-lysin
  • GLATZAN MATT 500 ML / PŁYNNY MATERIAŁ DO WYKOŃCZENIA ŁYSIN:
  • https://pl.kryolan.com/produkt/glatzan-matt-500-ml-plynny-material-do-wykonczenia-lysin SFX RedRoom

Do poradnika Jak wykonać łysinę - produkty Kryolan przypisano następujące tagi:

poradnik model gadżety charakteryzacja makijaż profesjonalny

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak wykonać łysinę - produkty Kryolan skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...