Jak ułatwić sobie życie – 11 tricków

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Różności
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 20.10.2018 / 14:00
  • Odsłony: 1 154
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Cress6

Do poradnika jak ułatwić sobie życie – 11 tricków przypisano następujące tagi:

Kiedy zastanawiamy się, jak wypełnić wolny czas, zrelaksować się po ciężkim dniu, spożytkować pozytywną energię, która w nas drzemie, zaczynamy szukać ciekawych filmików. Powyższe wideo będzie dla nas świetną inspiracją. Zaprezentowane na nim porady w prosty sposób podpowiedzą nam, jak wykonać piasek kinetyczny, slime czy innego rodzaju zabawy kreatywne. Możemy je pokazać dzieciom i razem z nimi przetestować wszystkie DIY, które wymieniono na tym filmiku.
Jeżeli lubimy lifehacki sprzyjające pobudzaniu naszej kreatywności przy niewielkim nakładzie kosztów, te metody będą dla nas świetnym rozwiązaniem. Pozwolą nam nie tylko cieszyć z pozoru prostymi odkryciami, ale też z powodzeniem wykorzystać drzemiącą w nas twórczą naturę. Dzięki nim przygotujemy także tanie gadżety, którymi będziemy mogli się pochwalić przed znajomymi albo też zrelaksować się w czasie stresującego dnia.
Wszystkie life hacks, jakie zaprezentowano na tym tutorialu będziemy w stanie zrobić samodzielnie, nawet jeżeli wcześniej nie mieliśmy żadnego doświadczenia w wykonywaniu mas typu slime czy antystresowych piłeczek. Wystarczy, że włączymy filmik, zgromadzimy potrzebne materiały i wygospodarujemy chwilę czasu. Efekty tych DIY z pewnością nas zaskoczą i pozytywnie wpłyną na nasze samopoczucie. Zyskamy pewność, że jesteśmy w stanie wykonać coś z niczego, przy odpowiedniej motywacji i właściwych inspiracjach.
Te lifehacki to doskonała inspiracja również na wszelkiego rodzaju kreatywne zajęcia czy zabawy z dziećmi. Dzięki nim przy użyciu materiałów codziennego użytku będą one w stanie przygotować własnoręcznie wykonane kartki, piłeczki, masy typu slime czy też dekoracje. Każdy zaprezentowany DIY to inny, ciekawy pomysł. 

Kategoria: Różności

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie – 11 tricków skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków