Jak przygotować się na wycieczkę - 5 lifehacków

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
7302 0

Sposoby na udane wakacje: https://youtu.be/IV2bSoH-ixI

Wakacje to doskonały czas na wyprawy za granicę i po kraju. Również Sprytne Babki postanowiły podzielić się trikami, dzięki którym taka wycieczka będzie przebiegała bez zakłóceń. Nie musimy się już martwić o zgubione dokumenty, kolczyki czy luźny strój bikini. Także połączenie z Internetem na lotniku czy mapa podróży nie spowoduje, że nasze udane wakacje zmienią się nagle w źródło problemów.

Przygotowanie do wycieczki Afryka powinniśmy rozpocząć od zabezpieczenia naszych dokumentów poprzez wszycie w spodnie odpowiednio dużej kieszonki na dokumenty. Następnie powinniśmy zabezpieczyć naszą biżuterię, ponieważ często zdarza się, że podróże kończymy jedynie z jednym elementem z kompletu.
Jeżeli lubimy przebywać na basenie, wtedy najlepiej, jeżeli poznamy sposób, jak Sprytne Babki radzą sobie ze zbyt luźnym strojem kąpielowym. To dobry sposób, abyśmy mieli udane wakacje bez przykrych wspomnień o tym, że przypadkiem zrobiliśmy coś zawstydzającego na basenie pełnym ludzie.
Powyższy filmik prezentuje także sposób na to, jak wykonać mapę podróży, miejsce, które zamierzamy zwiedzać, punktów, które chcemy zobaczyć, a Madagaskar to wyjątkowe miejsce, pełne historii i niewątpliwego uroku.
Na koniec poznamy metodę na zyskanie klucza do sieci Wi-Fi na lotnisku, dzięki szybkiemu wyszukiwaniu w Internecie. Ten prosty trik pozwoli na cieszenie się z dobrodziejstw Sieci, w oczekiwaniu na wylot bądź w czasie spędzonym w poczekalni.
Wszystkie te wskazówki sprawią, że od tej pory nasze podróże będą lepiej zaplanowane i bezpieczniejsze, a także wolne od niepotrzebnych zmartwień, którym możemy zawczasu zapobiec. 

Składniki:

  • POMOCNY GUZIK 0:25
  • SEKRETNA KIESZONA 1:02
  • SPRYTNE RAMIĄCZKO 1:45
  • HASŁA DO WIFI 2:26
  • PLANOWANIE TRASY 3:34

Do poradnika Jak przygotować się na wycieczkę - 5 lifehacków przypisano następujące tagi:

podróże madagaskar udane wakacje sprytne babki wycieczki afryka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przygotować się na wycieczkę - 5 lifehacków skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...