Jak zorganizować wieczór kawalerski

Jak zorganizować wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to ostatnia noc, kiedy Pan Młody może wyszaleć się jako wolny stanem. Powinien być obchodzony hucznie, ponieważ każdy z panów chce się dostatecznie wyszaleć. Wszystko jest oczywiście kwestią gustu, ale zawsze najważniejsza jest dobra zabawa.

Krok 1

Odpowiedzialność za organizację wieczoru kawalerskiego powinien wziąć na siebie świadek Pana Młodego. To on wymyśla cały plan imprezy i zaprasza zaproponowanych przez Młodego gości. Najlepszym rozwiązaniem będzie impreza, na koszt której złożą się goście, którzy z pewnością nie będą mieli nic przeciwko. 

Krok 2

Pamiętaj, że wieczór kawalerski nie narzuca określonych ram godzinowych. Spotkanie może przecież odbywać się od samego rana, po południu lub cały dzień i noc.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zorganizować imprezę, koncert lub festiwal #7

Krok 3

Świetnym i oryginalnym pomysłem jest zafundowanie kawalerowi skoku ze spadochronem. Będzie to zdecydowanie jedyne w swoim rodzaju i niezapomniane przeżycie. 

Krok 4

Innym sposobem na spędzenie ostatniego kawalerskiego dnia jest zorganizowanie dnia z paintballem. Dogadaj się z firmą organizującą tego typu meetingi, która zapewni wam ubezpieczenie, sprzęt, odpowiednie ubranie i specjalny teren. Podzielcie się na drużyny i bawcie się. Jak wiadomo, na mężczyzn bardzo wpływa rywalizacją, więc na pewno każdy będzie się dobrze bawił. W związku z tym, że to Pan Młody jest najważniejszy, przygotujcie tylko dla niego specjalne zadania, w których będzie mógł się wykazać. Z pewnością nie będzie oporował.

Krok 5

Dla poszukiwaczy wrażeń proponowany jest zorbing, czyli chodzenie w kuli. Najlepiej staczać się w niej po zboczach lub chodzić po wodzie.

Krok 6

Możecie także zabrać Pana Młodego na quady. Wiadomo, że każdy facet lubi prędkość. Dodatkowo, w tym przypadku, w dzikiej scenerii. Na pewno spodoba się to wszystkim zainteresowanym. 

Krok 7

Adrenalinę podniesie Młodemu także skok na bungee lub lot paralotnią. Wybór zależy od was i od waszego budżetu. Jednego możecie być pewni- po takich wrażeniach, wasz przyjaciel na pewno nie zapomni tego dnia przez długi czas. 

Krok 8

Oczywiście wszelkie imprezy są jak najmilej widziane. Ciekawym pomysłem jest wymyślenie jakiegoś motywu przewodniego, który będzie przewodził całej imprezie np. sycylijska mafia, żołnierze itd. Na taką imprezę zaproś tancerkę, która dostosuje się swoim ubiorem do tematyki. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zorganizować wieczór kawalerski skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków
  1. Awatar użytkownika Grzesd

    Grzesd

    Oct 19, 2017

    Ciekawe propozycje, za dwa tygodnie czeka mnie organizacja kawalerskiego. Ostatnio byłem w New Orleans w Warszawie (extra taniec). Tak można organizowac kawalerski.