Jak dzielić i łączyć taśmy LED

Poradnik dodany przez: AKB-Poland
54442 4.67

Dzielenie i łączenie taśm led jest tak naprawdę bardzo proste. Oczywiście, jeśli dowiemy się jak to zrobić. Wiedzy nie trzeba szukać daleko, bo w poradnikach wideo znajdziecie wszystko to czego potrzebujecie. Ten wideo-samouczek przeprowadzi Cię przez wszystkie niezbędne kroki i czynności. Dzielenie taśm LED będzie teraz rzeczą oczywistą, którą samodzielnie przeprowadzisz. 

Paski ledowe coraz bardziej są popularne a samodzielne ich dzielenie i łączenie pozwala na tworzenie wyjątkowego, spersonalizowanego oświetlenia LED. Gdzie takie paski ledowe zastosujecie to już zależy od was ale możliwości jest naprawdę sporo. Dodatkowo, warto wspomnieć, że ogólnie diody LED zużywają mało prądu a podświetlenie np. mebli za ich pomocą jest równomierne i możemy wybrać praktycznie dowolny kolor takiego oświetlenia LED

Potrzebne rzeczy do dzielenia i łączenia taśm LED znajdziecie w składnikach poniżej. Od razu zobaczycie, że to podstawowe narzędzia, których opanowanie nie jest trudne (a większość z was pewnie już potrafi posługiwać się lutownicą)

Składniki:

  • cyna
  • lutownica
  • nożyczki
  • taśma led (jednokolorowa lub wielokolorowa RGB)
  • kabel

Do poradnika Jak dzielić i łączyć taśmy LED przypisano następujące tagi:

elektronika taśmy led oświetlenie led dzielenie taśm led łączenie taśm led paski ledowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak dzielić i łączyć taśmy LED skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...