Jak grać w kółko i krzyżyk

Poradnik dodany przez: varix
12343 0

Cześć, witajcie w moim filmiku. Dziś chciałbym zaprezentować Wam prosty pomysł na nudę w szkole znany części z Was jako gra w kółko i krzyżyk.

W tą grę na kartce papieru, w przeciwieństwie do wielu popularnych gier planszowych możecie grać dosłownie wszędzie. Wystarczy Wam do tego jedynie kawałek kartki papieru i jakiś długopis lub ołówek. Powiem więcej - nawet jeśli ich nie macie, to możecie zagrać w kółko i krzyżyk na piasku zapisując znaki kijkiem, lub butem. :)

Pamiętajcie, że kółko i krzyżyk wymaga do zabawy przynajmniej dwóch osób. W tym odcinku prezentuję Wam dwie wersje tej popularnej gry na karce papieru, podstawową, którą pewnie zna większość z Was i tą nieco bardziej rozbudowaną, dla zaawansowanych graczy. 

Zapraszam Was na mój kanał, gdzie znajdziecie również inne gry i zabawy, które będą świetnym pomysłem na nudę w szkole podczas spokojniejszych dni i nie tylko. Subskrybujcie mój kanał i do zobaczenia w innych filmikach, gdzie pokaże Wam inne gry i zabawy a także gry planszowe. Do zobaczenia!

Do poradnika Jak grać w kółko i krzyżyk przypisano następujące tagi:

gry planszowe gry i zabawy kółko i krzyżyk gry na kartce papieru pomysł na nudę w szkole gra w kółko i krzyżyk

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w kółko i krzyżyk skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...