Jak kupować tanie prezenty - 4 kozackie gadżety do 15 zł

Poradnik dodany przez: 99problems
7206 0

Pomysł na prezent dla chłopaka oraz gadżety dostępne za mniej niż 15 złotych prezentujemy w powyższym filmie, pokazując, jakie fajne rzeczy można znaleźć w chińskim serwisie zakupowym AliExpress. Nowością w filmie są linki do fajnych gadżetów pozwalające w łatwy sposób odnaleźć się w gąszczu fajnych rzeczy, które oferuje ten serwis.
Pierwszym prezentowanym gadżetem jest lokalizator kompatybilny z systemem iOS oraz Android, dzięki któremu w łatwy sposób możemy odnaleźć zagubiony bagaż, klucze, samochód, telefon, dziecko lub zwierzę. Zasilany jest klasyczną baterią CR2032, którą należy wymieniać co pół roku. Ten fajny gadżet dzięki pikaniu włączanemu w momencie uruchomienia aplikacji na naszym telefonie, pozwala w prosty sposób odnaleźć zagubione przedmioty oraz osoby.
Kolejnym pomysłem na prezent może być miniaturowa waga jubilerska, która umożliwia m. in. ważenie monet czy drobnych przedmiotów jubilerskich. Waga pomimo swoich niewielkich rozmiarów jest w stanie zważyć przedmioty do 199 gramów. Jest wyjątkowo dokładna, zwłaszcza za cenę, za którą dostępna jest w AliExpress.
Kolejnym fajnym gadżetem do kupienia w serwisie AliExpres za mniej niż 15 złotych jest kubek termiczny do samochodu, dzięki któremu możemy utrzymać stałą temperaturę ciepłych napoi jak kawa czy herbata. Kubek podłączany jest kabelkiem do gniazdka zapalniczki, co podgrzewa wodę lub inne płyny znajdujące się w jego wnętrzu.
Ostatni prezentowany w filmie gadżet to śnieg w sprayu, który pozwala na ozdobienie szyb czy choinki w okresie świątecznym, co umożliwia tworzenie wyjątkowej, odświętnej atmosfery w całym domu.

Składniki:

  • Lokalizator: https://goo.gl/7tVaA9
  • Kubek 12V: https://goo.gl/6r839r
  • Waga: https://goo.gl/8h5zSU
  • Śnieg: https://goo.gl/8h5zSU

Do poradnika Jak kupować tanie prezenty - 4 kozackie gadżety do 15 zł przypisano następujące tagi:

gadżety lokalizator pomysł na prezent fajne gadżety pomysł na prezent dla chłopaka fajne rzeczy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak kupować tanie prezenty - 4 kozackie gadżety do 15 zł skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...