Jak kupować żarówki - porównanie diody LED i żarówki 40 W

Poradnik dodany przez: Tom565758
27531 3

Jeśli używasz ciągle zwykłych żarówek to przestań. To się w ogóle nie opłaca. Oszczędzanie na prądzie przy zwykłych żarówkach jest niemożliwe a mniejsze rachunki za prąd nieosiągalne. To co zobaczysz w tym poradniku z pewnością Cię przekona do stosowania wszędzie diod LED. Na początek wpadnijcie na tą stronę: http://elektrycznydom.blogspot.com/2012/02/porownanie-zarowki-i-diody-led.html - są tam dwa zdjęcia, gdzie na jednym z nich jest lampa z żarówką 60 W a na drugim dioda LED 3.8 W (barwa ciepła)

Poza tym, w poradniku przekonacie się, że bardzo łatwo o tanie oświetlenie i o mniejsze rachunki za prąd. Stosując diody LED wszędzie tam, gdzie to możliwe, oszczędzamy na pieniążkach i to bardzo.Mimo wysokiej ceny za żarówki ledowe, bardzo szybko nam się zwracają te koszta. To tak jak z gazem w samochodach. Jeżeli często używasz auta to szybko koszt założenia gazu się zwraca. Koniecznie zobacz jak oszczędzać energię elektryczną.

Więcej na znajdziesz na: http://elektrycznydom.blogspot.com/

Do poradnika Jak kupować żarówki - porównanie diody LED i żarówki 40 W przypisano następujące tagi:

porady mniejsze rachunki za prąd tanie oświetlenie oszczędne żarówki oszczędzanie na prądzie jak oszczędzać energię elektryczną

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak kupować żarówki - porównanie diody LED i żarówki 40 W skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...