Jak mieć więcej miejsca w szafie

Poradnik dodany przez: kinaa45
7654 0

Ula Pedantula staje się jedną z ważniejszych osobistości polskiej sceny youtubowo-lifestylowej. Jej poradniki cieszą się coraz większą popularnością a wykonywane przez nią lifehacki są praktyczne i mają pozytywny odbiór wśród publiczności. Być może dlatego, że porady Uli są niezwykle użyteczne i pozwalają na ułatwienie sobie życia. Tym razem youtuberka prezentuje rozwiązanie jednego z najpopularniejszych problemów. 

Któż z nas nie zmaga się z brakiem wolnego miejsca w szafie? Polski klimat wymaga od nas posiadania ciuchów na różne pory roku, dlatego poza sezonem zalegają one najczęściej w szafach przez co zajmują sporo miejsca.

Niedawno wybiła kalendarzowa wiosna dlatego w naszych domach powinny zagościć wiosenne porządki! Tylko jak poradzić sobie z tym zagadnieniem i zaoszczędzić sporo wolnego miejsca w naszych domowych szafach? Zrób porządek w szafie z Ulą Pedantulą! Składanie ubrań już nigdy nie będzie takie łatwe jak teraz. Youtuberka zza ekranu komputera pomoże tobie wykonać porządki w domu "sprzedając" swoje ulubione sposoby na letni ład. ;) Tymi pomysłowymi lifehackami ty również będziesz mógł zaskoczyć swoich znajomych i opowiedzieć im jak sprzątać w szafie w taki sposób, aby zachować pełną ekonomię. Czas przejrzeć szafę i wyciągnąć z niej to co najważniejsze, czyli niezbędną garderobę na wiosenne i letnie dni.

 

Subskrybuj mój kanał: http://bit.ly/1jTBfO9

Facebook: https://www.facebook.com/UlaPedantula

Blog: http://ulapedantula.pl/

Rzeczy w Twojej szafie są poupychane, pochowane i poukrywane. I sama nie wiesz co tam masz? Oto mój sposób na utrzymanie porządku w szafie :)

Do poradnika Jak mieć więcej miejsca w szafie przypisano następujące tagi:

porady składanie ubrań porządek w szafie wiosenne porządki porządki w domu jak sprzątać w szafie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak mieć więcej miejsca w szafie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...