Jak montuje się halogeny w suficie

Poradnik dodany przez: Karczek33
3979 0

Cześć, w dzisiejszym filmie poświęconym budowie i remontom zajmiemy się dzisiaj montażem halogenów w suficie podwieszanym.

UWAGA: WSZELKIE PRACE ELEKTRYCZNE W DOMU POWINIEN WYKONYWAĆ ELEKTRYK Z UPRAWNIENIAMI, FILM TYLKO DO CELÓW POKAZOWYCH. WYKONYWANIE PRAC SAMODZIELNIE, BEZ DOŚWIADCZENIA MOŻE DOPROWADZIĆ DO PORAŻENIA LUB ŚMIERCI! Prace Wykonujesz zawsze na własne RYZYKO! Zobacz poradnik, jak samodzielnie podłączyć oświetlenie punktowe, z żarówkami halogenowymi lub ledowymi w suficie podwieszanym z płyty kartonowo gipsowej. Szczegółowo omawiam każdy aspekt, tj. połączenie elektryczne kablowe i montaż w płycie. Poradnik dla domowego majsterkowicza, który w ramach remontu chce mieć halogeny w suficie. Wszystkie czynności zostały pokazane i omówione bardzo szczegółowo. Oprawy można wyposażyć w żarówki LED. Zapraszam serdecznie do oglądania naszego filmu, mam nadzieję, że Ci się spodoba.

Jeśli masz jakieś pytania, to serdecznie zapraszam do komentowania. Postaram się pomóc w razie trudności, jeśli jakieś napotkasz.

Jeżeli jesteś zainteresowany praktycznymi poradnikami, informacjami, testami, subskrybuj kanał ForumWiedzy.pl na YouTube i bądź na bieżąco! DOŁĄCZ DO FORUMWIEDZY:

YouTube: http://www.youtube.com/c/forumwiedzy?sub_confirmation=1

Facebook: https://www.facebook.com/ForumWiedzyPL

Twitter: https://twitter.com/ForumWiedzy

Instagram: https://www.instagram.com/forumwiedzy.pl/

Google+: https://plus.google.com/+ForumWiedzy

• WWW Blog: http://www.forumwiedzy.pl                                                      

Dołącz do ForumWiedzy w mediach społecznościowych i bądź na bieżąco!

Do poradnika Jak montuje się halogeny w suficie przypisano następujące tagi:

budowa i remonty sufit podwieszany halogeny w suficie prace elektryczne w domu montaż halogenów w suficie halogeny oczkowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak montuje się halogeny w suficie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...