Jak naprawić szczotki odkurzacza

Poradnik dodany przez: duister
29874 3

Witajcie,

odkurzacz, to taki sprzęt domowy, który ma praktycznie każdy z nas. Niestety jak większość z nich ulega awarii. Często decydujemy się na zakup nowego sprzętu, ponieważ wydaje nam się, że nie dostaniemy części do starej odkurzacza. Warto jednak spróbować naprawić go samemu.

Jeśli nie wiecie jak naprawić szczotkę odkurzacza, to ten film idealnie rozwiąże Wasz problem. Problem z kółkami w odkurzaczu, to częsta przypadłość. Na skutek eksploatacji niektóre elementy zaczynają po prostu niszczeć. Niestety połamane ośki kółek mogą skutkować niedostępnością części zamiennych, stąd już tylko krok do decyzji o zmianie odkurzacza. Ja dzisiaj zademonstruję wszystko na przykładzie naprawy odkurzacza zelmer.

Jak zobaczycie na filmie naprawa kółek odkurzacza jest stosunkowo szybka i nie powinna Wam sprawić jakiś specjalnych problemów. Jeśli je napotkacie, to wszystko jest wyjaśnione w tym filmie.

Pamiętajcie, że naprawiacie połamane ośki kółek na własne ryzyko, a ja nie biorę odpowiedzialności, czy ta naprawa Wam wyjdzie.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naprawić szczotki odkurzacza skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...