Jak odpalać latające lampiony szczęścia

Poradnik dodany przez: Neverlander
18976 2

Oto instrukcja odpalania lampionu szczęścia. Każdy kto planuje puszczanie lampionów a kto jeszcze nigdy nie miał do czynienia z tymi bardzo ładnymi, latającymi lampionami niech zapozna się z tym poradnikiem. 

Tak wiem, że ten film jest bardzo prosty, bo przecież samo puszczanie lampionów, ich odpalanie, obsługa itd. to banalne rzeczy. Ale nie ma co hejtować tego poradnika. Uwierzcie mi, że sam byłem świadkiem, gdzie puszczanie lampionów na weselu nie wyszło tak jak to sobie młodzi zaplanowali. Wielu gości po prostu nie wiedziało jak się do tego zabrać i poprzez to spłonęło wiele lampionów, zanim zdążyły się oderwać od ziemi. A płonący lampion na ziemi może być niebezpieczny. Szybki, duży ogień plus nawalone towarzystwo to idealny miks prowadzący do wypadku. 

Latające lampiony szczęścia są bezpieczne jeśli tylko wiemy na jakiej zasadzie działają i co trzeba zrobić aby taki lampion szczęścia odpalić. Nie można znać się na wszystkim więc po prostu zobacz ten poradnik a w przyszłości nie będziesz tym, który spalił cały lampion "przez przypadek"

Do poradnika Jak odpalać latające lampiony szczęścia przypisano następujące tagi:

porady puszczanie lampionów puszczanie lampionów na weselu lampiony szczęścia lampiony szczęścia jak zrobić latające lampiony szczęścia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak odpalać latające lampiony szczęścia skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...