Jak nauczyć się WOB WOB bass w Beatbox

Poradnik dodany przez: JechBeat
19526 5

Dzielę się z Wami tutaj pierwszym nagranym przeze mnie tutorialem do beatboxu. W przypadku zainteresowania będę wrzucał kolejne. Zapraszam też do mojego kanału na youtube http://www.youtube.com/jechbeat po więcej filmików związanych z beatboxem.

Ze względu na to, że w sieci jest bardzo wiele poradników i polskich i angielskich które pokazują podstawy bitboksu i naukę beatbox, tutaj zobaczycie już sposób wykonywania bardziej zaawansowanych dźwięków. Będą to poradniki pokazujące nowe dźwięki i całe sekwencje. Kurs beatbox tutaj będzie dla wszystkich tych, którzy mają już spore zaplecze i którzy chcą poznawać nowe rzeczy związane w bitboksem. 

No oczywiście jeżeli napiszecie w komentarzu lub w mailu, że chcecie jakiś konkretny dźwięk bo nie możecie go znaleźć nigdzie dobrze wytłumaczonego to pomogę wam i zrobię filmik na ten temat. Beatbox poradniki to świetny sposób na naukę tych dźwięków i dlatego polecam się na przyszłość. A teraz zapraszam na dzisiejszy poradnik, czyli na WOB WOB bass w Beatbox. 

Składniki:

  • nos
  • usta
  • policzki
  • gardło
  • przepona
  • ... i ewentualnie płuca

Do poradnika Jak nauczyć się WOB WOB bass w Beatbox przypisano następujące tagi:

beatbox nauka beatbox beatbox poradniki beatbox tutoriale kurs beatbox beatbox nauka bitboks

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nauczyć się WOB WOB bass w Beatbox skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...