Jak opanować sztukę beatboxu #1 - wstęp

Poradnik dodany przez: Spiryt
13964 5

Witam serdecznie. Wiele osób chciało więcej i się doczekało. Mam dla was jeszcze jedną niespodziankę ale o niej już niebawem. Dziękuję wszystkim za cierpliwość. W nowej serii związanej z poradnikami beatbox zajmiemy się w 100% beatboxem ale od strony technicznej. Będziemy się bawić ogólnie w dźwięki ale głównie będzie to trenowanie beatboxu i poznawanie go od strony technicznej. Takie zagadnienia i tematy jakie pojawią się w tej serii to jak ćwiczyć, jak układać sobie treningi, jak dobrze zacząć przygodę z beatboxem i naukę dźwięków i różnych innych rzeczy, które pomogą nam opanować to świetną i nie ma co ukrywać, widowiskową sztukę. 

Ta seria pomoże wam skoordynować wasze starania związane z nauką beatboxu i w każdym odcinku, w każdym poradniku znajdziecie nowe wskazówki, rady i techniki, które pomogą wam szybciej i lepiej opanować beatbox. Będzie to taki techniczny kurs beatboxu. 

Zapraszam do tego kursu jak i do poprzednich moich poradników na tym profilu. No i wbijajcie też tutaj: www.facebook.com/tvspiryt

Do poradnika Jak opanować sztukę beatboxu #1 - wstęp przypisano następujące tagi:

beatbox nauka beatboxu beatbox poradniki spiryt beatbox dźwięku kurs beatbox kurs beatboxu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować sztukę beatboxu #1 - wstęp skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...