Jak zacząć z beatboxem - Bitem Na Pysk #5 - Clap

Poradnik dodany przez: Maceki
5996 0

Bitem Na Pysk to seria poradników i filmów związanych z tematem Beatbox'u. W tej serii znajdziecie różne sztuczki i techniki tworzenia dźwięków, wskazówki związane z nauką beatboxu i generalnie z tworzeniem tego typu muzyki. Zapraszam na lekcje i do wspólnej zabawy. Bo przecież Beatbox może też być bardzo fajnym hobby!

W tym filmie dowiecie się jak zrobić Clapa, czyli jak tworzy się dźwięk klaśnięcia w dłonie. Nadal są to podstawy beatboxu, bez których nie da się tworzyć całych serii dźwięków. 

Jak zwykle w filmie będzie trochę gadania, bo bez tego ani rusz :) Pamiętajcie, że klaśnięcie w beatbox jak i inne dźwięki których sie nauczyliście i których się będziecie uczyć muszą być powtarzane. Bo sama teoria to tylko dobry początek. Liczy się praktyka i jeszcze raz praktyka. Ale tez nie zatraćcie się w treningach bo sobie gardło zniszczycie. O zdrowie trzeba dbać aby nauka beatboxu nie przerodziła się w męczarnię :)

A jeżeli jesteś tutaj pierwszy raz, gdyż meandry internetów Cię tutaj doprowadziły to może lepiej wciągnij tą serię od początku. W końcu po coś te filmy są numerowane :) Nie jest to obowiązek ale mam wrażenie, że tak będzie prościej. 

Podsumowując: Clap, czyli klaśnięcie w beatbox i jego nauka krok po kroku. Co, jak, dlaczego itd. Oglądaj, ucz się i napierdzielaj clapy połączone z dźwiękami o których prawiłem we wcześniejszych poradnikach. Beatbox for fun i do przodu (dziwne hasło i chyba się nie przyjmie ale jakoś tak mi się napisało :)

Sprawdź to! Mój Fejsbuk (bo każdy fejsbuka ma): https://www.facebook.com/SkunerEntertainment

Mój Livestream: http://www.hitbox.tv/Skunerr

Do poradnika Jak zacząć z beatboxem - Bitem Na Pysk #5 - Clap przypisano następujące tagi:

beatbox clap nauka beatboxu poradniki beatbox klaśnięcie w beatbox podstawy beatbox

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zacząć z beatboxem - Bitem Na Pysk #5 - Clap skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...