Jak opanować dźwięk Air Scratch w beatboxie

Poradnik dodany przez: Maceki
5135 0

Zapraszam do kolejnego odcinka serii Bitem Na Pysk. Dla tych co nie wiedzą lub się nie domyślają, to jest to seria (w tym momencie już nawet nieco zaawansowana) dzięki której poznacie wydawanie dźwięków (w sensie nauczycie się wydawać dźwięki) jakich używa się w beatboxie. Wśród wielu odcinków będą też różne sztuczki i wskazówki związane z tworzeniem tego odłamu muzyki Hip Hop. Jeżeli temat Cię interesuje lub po prostu szukasz dla siebie dodatkowego zajęcia, takiego hobby dla faceta to wbijaj i zobacz o co chodzi. Tylko pamiętaj aby cofnąć się do poprzednich odcinków aby zacząć od czegoś prostszego. Głupio tak atakować ze środka :) Zapraszam na lekcje, poradniki, tutoriale ... jak zwał, tak zwał.

A jeżeli chodzi o ten odcinek to dowiecie się czym jest Air Scratch i jak go wykonać. Generalnie jest to coś na styl szurania płytą gramofonu. Jak go usłyszycie, to skapujecie o co chodzi.

Wydawanie dźwięków w specyficzny i zaplanowany sposób nie jest łatwe. Jednak tak jak wszystkiego można też i tego się nauczyć. Na pewno na początku prosto nie będzie. Wiele niepowodzeń i wiele dźwięków, które po prostu nie chcą brzmieć tak jak powinny. Sam Air Scratch też nie jest taki prosty. Chociaż to często zależy od osoby i w wielu przypadkach nie ma jednej i generalnej reguły. Dlatego co tu dużo mówić. Trenujcie, kombinujcie i powtarzajcie często też te wydawanie dźwięków, które już udało wam się opanować. Będzie dobrze bo sam beatbox to dobra zabawa.

A tak na koniec, to oczywiście (tak jak wszyscy) zapraszam na mojego fejsunia:

https://www.facebook.com/SkunerEntertainment

Coś tam się nawet dzieje :)

Do poradnika Jak opanować dźwięk Air Scratch w beatboxie przypisano następujące tagi:

beatbox wydawanie dźwięków hobby dla faceta air scratch hip hop

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować dźwięk Air Scratch w beatboxie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...