Jak opanować nóż motylkowy #7 - Twirl

Poradnik dodany przez: KingOfNothing
8226 0

Nóż motylkowy i triki jakie możemy wykonać to prawie, że sztuka kuglarska. Jakkolwiek to brzmi, nawet podstawowe triki z nożem motylkowym dają świetny popis umiejętności i bardzo fajnie się je ogląda. Satysfakcja z opanowania danego triki czy techniki jest ogromna i jest to sposób i pomysł na niedrogie hobby. Na początku warto zaopatrzyć się w nóż motylkowy treningowy, na którym bezpieczniej będzie poznawać i uczyć się sztuczek i ewolucji. No i zawsze pamiętajcie o bezpieczeństwie przy tego typu czynnościach. 

A dokładniej w tym filmie pokażę wam jak zrobić twirla, trick szerzej znany jako basic twirl w balisong. Tutorial myślę, że bardzo czytelny i nie powinno być mega problemów. A jak szybko można opanować tą sztukę to już zależy od zdolności manualnych każdego z was. Sprawdźcie też inne podstawowe triki z nożem motylkowym. Mam nadzieję, że coraz więcej osób znajdzie tutaj inspiracje i z noża motylkowego i z trików tego typu zrobi swoje fajne hobby.

Muzyka : Immortal Beats - Oh Wee 

Do poradnika Jak opanować nóż motylkowy #7 - Twirl przypisano następujące tagi:

tricki nóż motylkowy triki balisong tutorial nóż motylkowy treningowy podstawowe triki z nożem motylkowym nóż motylkowy techniki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować nóż motylkowy #7 - Twirl skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...