Jak otwierać butelki - 3 ekstra lifehacki

Znalazł: Camembarto
Źródło filmu: YouTube
32317 2

Jak otworzyć szampana nożem, mieczem lub szablą? Jak otworzyć piwo jednym banknotem? Jak otworzyć butelkę wina wstążką? Tego wszystkiego dowiesz się z tego poradnika. Otwieranie butelki z winem może nie będzie aż tak niesamowite ale już wyciągnięcie wciśniętego korka z pełnej butelki wina to już coś. Okazuje się, że wstążka plus Twoja siła mogą wiele zdziałać. Ale tak naprawdę wszystkie 3 pomysły tutaj zaprezentowane są ciekawe, szczególnie jeśli o nich wczęsniej nie wiedzieliście. Ale po kolei:

Otwieranie szampana  w sposób pokazany na filmie jest bardzo efektowne i chyba nie ma nic lepszego na butelkę szampana (lub w tańszej wersji na butelkę wina musującego z biedronki). Tylko pamiętajcie aby na siebie uważać, bo jak wiadomo szkło ostrym potrafi być.

Teraz przejdźmy do otwierania wina. Wciskanie korka do środka to prosta metoda gdy brak korkociągu. Ale już wyciągnięcie korka ze środka butelki pełnej wina to sposób który musicie zobaczyć

No i na koniec coś dla piwoszy - otwieranie butelki z piwem zwykłym banknotem (ale też kawałek kartki a nawet serwetka się sprawdzą)

Składniki:

  • 1. Szampan i nóż
  • 2. Wino i wstążka
  • 3. Piwo w butelce i banknot

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak otwierać butelki - 3 ekstra lifehacki skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...