Jak otworzyć zamek szyfrowy w walizce

Poradnik dodany przez: Karczek33
7786 0

Walizka na szyfr to świetne zabezpieczenie cennych rzeczy, dokumentów i osobistych przedmiotów. Co jednak zrobić, jeżeli zapomnimy ciągu cyfr i nie możemy dostać się do własnego bagażu. Zdarza się to zwłaszcza, kiedy walizka jest rzadko używana, leży np. rok, czekając na kolejny wyjazd, a nieopatrznie ją zamknęliśmy i teraz nie pamiętamy kodu. Co wtedy zrobić? Jaki lock pickingzastosować, żeby otworzyć zamek szyfrowy? Porady z tego filmu przyjdą z pomocą i nie musisz niszczyć całej walizki, aby dostać się do środka.
Zobacz, jakie narzędzia i technika będą Ci potrzebne, aby otworzyć walizkę z zapomnianym i zgubionym kodem. A kiedy już rozbroisz zabezpieczenie, możesz ustawić nowy kod, którego na pewno nie zapomnisz. Ten lifehack możesz także zobaczyć dokładniej w innym filmie.
Awaryjne otwieranie bagażu z zamkiem szyfrowym przyda się, kiedy w emocjach podczas wycieczki zapomnimy swojego kodu i jesteśmy zupełnie bezradni. Często nawet nie wiemy, kogo w takiej sytuacji wezwać na pomoc. A w obcym kraju brak możliwości otworzenia walizki prawie na pewno oznaczałby zniszczenie walizki i konieczność kupna nowej, niekoniecznie spełniającej nasze wymogi. Widzisz więc, jaki to przydatny lifehack dla zapominalskich podróżników.
Obejrzyj także inne filmy, z których nauczysz się, jak być złotą rączką, poradzić sobie z każdą sytuacją i nagłą awarią oraz dowiesz się, co może być szczególnie pożyteczne w podróży!
I zawsze pamiętaj – swoją walizkę miej zawsze na oku, a pokoje hotelowe i wynajmowane mieszkania starannie zamykaj. Tak abyś nie trafił na złodzieja, kto również umie złamać szyfr i nie dał mu dość czasu na dobranie się do cudzego bagażu. 

Do poradnika Jak otworzyć zamek szyfrowy w walizce przypisano następujące tagi:

porady zabezpieczenie walizka lifehack lock picking awaryjne otwieranie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak otworzyć zamek szyfrowy w walizce skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...