Jak ułatwić sobie życie – 3 triki ze smartfonem

Poradnik dodany przez: Cress6
11350 0

Wszyscy posiadamy telefony komórkowe, w większości jest to stosunkowo nowy smartfon albo iPhone, na których możemy wykonywać wiele zadań: słuchać muzyki, oglądać filmy, pisać SMS-y, dzwonić czy płacić za zakupy. Posiada on rozliczne funkcje, ale mimo to – dzięki DIY - można sprawić, żeby był jeszcze bardziej praktyczny.
Powyższy filmik opowiada o tym, jak wykorzystać ciekawe porady odnośnie naszego telefonu i ułatwić sobie życie w prosty i inspirujący sposób. Dlatego też jeżeli lubimy wszelkiego rodzaju lifehacki oraz chęcią wykorzystujemy we własnym otoczeniu, to ten tutorial będzie dla nas idealnym rozwiązaniem.
Dowiemy się z niego, jak wykonać ciekawą podpórkę na nasz smartfon, w jaki sposób wykonać kolorową, migoczącą diodę oraz sposób na ciekawe efekty na ekranie telefonu. Wszystkie te porady z pewnością pomogą nam uatrakcyjnić nasze kieszonkowe urządzenie wielofunkcyjne, ponadto będziemy w stanie wyprodukować takie proste life hacks we własnym domu. Wystarczy jedynie, że zbierzemy odpowiednie materiały i obejrzymy ten praktyczny filmik, żebyśmy w kilka minut mogli cieszyć się interesującymi efektami związanymi z naszym telefonem.
Potrafią one także być interesujące i pomagać nam stworzyć również innego rodzaju lifehacki za niewielką cenę oraz przy użyciu przedmiotów codziennego użytku. Jeżeli więc pragniemy, żeby nasz smartfon przeżył drugą młodość albo mamy w sobie żyłkę majsterkowicza, to będziemy zainteresowani propozycjami z powyższego tutorialu. Warto więc nie martwić się tym, w jaki sposób używamy nasz telefon, bo zawsze można dodać mu atrakcyjności za sprawą ciekawej i kreatywnej metody.

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie – 3 triki ze smartfonem przypisano następujące tagi:

porady smartfon diy life hacks lifehacki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie – 3 triki ze smartfonem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...