Jak podłączyć akumulator żelowy do radia samochodowego

Poradnik dodany przez: ssawekk
12002 0

Elektronika jest fascynująca. Daje nam ogromne możliwości, a co więcej rozwija się nieustannie. Co roku powstaje mnóstwo projektów, na które patrzymy z zapartym tchem. Rok później traktujemy je jako coś zwyczajnego i powszechnego. W dobie dzisiejszej elektroniki jeden rok, to po prostu przepaść.

Dotyczy to również takiej dziedziny jak radia samochodowe. Zasilanie najczęściej wędruje z naszego samochodowego akumulatora. A co kiedy będziecie chcieli mieć inny pomysł na wykorzystanie radia samochodowego?
Możecie wykorzystać radio i akumulator żelowy, żeby mieć odrobinę muzyki w garażu, czy przydomowej siłowni. Jeśli w domu zalega Wam, stare radio, to czemu by go nie wykorzystać? Wystarczy wtedy tylko podłączyć głośniki i możemy się cieszyć całkiem sprawnym sprzętem grającym. W moim pomyślę wykorzystam akumulator żelowy. Jak podłączyć go do radia też zademonstruję, bo wiem, że nie każdy posiada taką wiedzę.

Takie radio zasilane akumulatorem to świetna sprawa, szczególnie w wypadku, kiedy chcemy mieć całkiem sprawny sprzęt grający.

Do poradnika Jak podłączyć akumulator żelowy do radia samochodowego przypisano następujące tagi:

elektronika radio zasilane akumulatorem radio i akumulator żelowy radio samochodowe zasilanie akumulator żelowy jak podłączyć wykorzystanie radia samochodowego

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podłączyć akumulator żelowy do radia samochodowego skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...