Jak zrobić super prosty i elektryczny nalewak do napojów

Poradnik dodany przez: krilan1995
5214 0

Wielkimi krokami zbliża się majówka i upragniony czas nieustającej biby, mamy więc dla Ciebie kilka fajnych pomysłów na imprezę.

Idziemy o zakład, że nalewak do napojów, który pomoże zadbać o porządek i wygodę gości Twojej imprezy sprawdzi się znakomicie. Aby zadbać o porządek i wygodę nie musisz już inwestować w drogie i wymagające ciągłego dostępu do energii automaty. Wystarczy nieco chęci, dzięki którym znacząco odmienisz system sporządzania napojów na każdej imprezie. A ponadto oszczędzisz sobie późniejszego sprzątania - dzięki takiemu gadżetowi imprezowemu nawet mocno wstawiony delikwent łatwiej trafi ze złocistym napojem, do szklanki zamiast na obrus, podłogę czy (w najlepszym wypadku dla gospodarza) siebie samego. Czas na jego wykonanie poświęcisz raz, pomyśl za to, jak wiele godzin zaoszczędzisz dzięki temu przez to, że po każdej imprezie nie będziesz musiał czyścić klejącej się podłogi, kilkukrotnie próbować spierać plam po winie z obrusu, a także walczyć z zalanym blatem stołu. Kusząca propozycja, prawda? Wystarczy, że wykonasz nasz dzisiejszy patent, a z pewnością odetchniesz z ulgą. Całość postanowiliśmy przedstawić Ci w wygodnym wideoporadniku, który możesz obejrzeć, więc nie musisz już czytać, rozsiądź się wygodnie, wciśnij guzik „play” a na koniec ruszaj do warsztatu aby wykonać przedstawiony przez nas pomysł! Powodzenia!

W tym filmie pokazujemy fajne rzeczy do zrobienia w domu. do których z pewnością łapie się nasz ciekawy gadżet do drinków. Taki automat do napojów z pewnością zrobi spore wrażenie na Waszych znajomych, dlatego zachęcamy Was do tego, aby go wykonać.

Do poradnika Jak zrobić super prosty i elektryczny nalewak do napojów przypisano następujące tagi:

elektronika pomysły na imprezę fajne rzeczy do zrobienia w domu nalewak do napojów gadżety imprezowe gadżety do drinków

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić super prosty i elektryczny nalewak do napojów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...