Jak powstaje koło zamachowe do silnika Stirlinga

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Technika
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 08.01.2014 / 13:08
  • Odsłony: 15 382
  • Ocena: 5.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

mazaq86

Do poradnika jak powstaje koło zamachowe do silnika stirlinga przypisano następujące tagi:

Praktyczne pokazanie pewnych czynności w związku z budową silnika Strirlinga. Projektowanie w programie Mastercam - Frezowanie CNC - toczenie. To ogólny skrót tego jak będzie wyglądał proces pokazany w tym poradniku.

Frezowanie i praca na frezarce nie jest prosta i jest to bardzo zaawansowana technicznie maszyna. To samo dotyczy tokarki i pracy na tokarce. Ale sami zobaczycie co można zrobić mają taki sprzęt lub dostęp do takiego sprzętu. Oczywiście bez znajomości jakiegokolwiek programu do projektowania nic nie zdziałamy. Dlatego jeżeli chciałbyś wykonywać tego typu projekty to zachęcam do znalezienia kursów związanych z projektowaniem tego typu części i elementów. 

Po stworzeniu projektu można wysłać go do zakładu który specjalizuje się w wykonywaniu takich rzeczy. Frezarka i tokarka to maszyny bardzo specjalistyczne i z tego względu posiadają je tylko osoby które często na nich pracują i zazwyczaj dzięki nim zarabiają. Zobacz jak Ci się podoba ten poradnik i zapraszam do innych moich filmów na profilu

Kategoria: Majsterkowanie > Technika

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak powstaje koło zamachowe do silnika Stirlinga skomentowało 1 osób.

Pozostało 1500 znaków