Jak powstaje koło zamachowe do silnika Stirlinga

Poradnik dodany przez: mazaq86
18275 5

Praktyczne pokazanie pewnych czynności w związku z budową silnika Strirlinga. Projektowanie w programie Mastercam - Frezowanie CNC - toczenie. To ogólny skrót tego jak będzie wyglądał proces pokazany w tym poradniku.

Frezowanie i praca na frezarce nie jest prosta i jest to bardzo zaawansowana technicznie maszyna. To samo dotyczy tokarki i pracy na tokarce. Ale sami zobaczycie co można zrobić mają taki sprzęt lub dostęp do takiego sprzętu. Oczywiście bez znajomości jakiegokolwiek programu do projektowania nic nie zdziałamy. Dlatego jeżeli chciałbyś wykonywać tego typu projekty to zachęcam do znalezienia kursów związanych z projektowaniem tego typu części i elementów. 

Po stworzeniu projektu można wysłać go do zakładu który specjalizuje się w wykonywaniu takich rzeczy. Frezarka i tokarka to maszyny bardzo specjalistyczne i z tego względu posiadają je tylko osoby które często na nich pracują i zazwyczaj dzięki nim zarabiają. Zobacz jak Ci się podoba ten poradnik i zapraszam do innych moich filmów na profilu

Do poradnika Jak powstaje koło zamachowe do silnika Stirlinga przypisano następujące tagi:

technika toczenie frezowanie frezarka silniki stirlinga tokarka koło zamachowe praca na frezarce praca na tokarce

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak powstaje koło zamachowe do silnika Stirlinga skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...