Jak przenieść wydrukowaną grafikę na drewno

Poradnik dodany przez: klaradiy
10828 0

Technika jest wspaniałą dziedziną, która nie tylko pozwala nam na wiele rzeczy, ale także daje nam bardzo wiele możliwości. Pozwala zrealizować wiele pomysłów na prezent, które wcześniej były tylko w sferze marzeń, bądź pragnień.

Dekoracje do domu można zrobić w ten sam sposób, czyli własnoręcznie iiii dodatkowo nie będzie to rzecz banalna, czy też taka, którą spotkamy w każdym markecie.

Transfer grafiki, to technika stara jak świat. Stosowana była już przed laty. Drukowanie na drewnie, czy jak kto woli druk na drewnie był wykorzystywany przed wieloma laty.

Dzisiaj pokażę Wam świetny pomysł na prezent, który mam nadzieję sprawdzi się w Waszych realiach, czy też domach. Nie mówię, że musicie robić coś identycznego, ale jeśli poznacie odpowiednią technikę, to możecie zrobić dzięki niej wiele ciekawych i wspaniałych rzeczy.

A teraz zapraszam do oglądania i mam nadzieję, że spodoba się Wam osiągnięty w ten sposób rezultat, a dodatkowo zachęcę Was do tego żeby częściej siadać do takich rzeczy :).

Do poradnika Jak przenieść wydrukowaną grafikę na drewno przypisano następujące tagi:

technika pomysł na prezent dekoracje do domu drukowanie na drewnie transfer grafiki druk na drewnie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przenieść wydrukowaną grafikę na drewno skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...